İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir Hesaba Birden Fazla Site Bağlamak Mantıklımı?

ahmet_16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar hesabım banlanmıştı 2-3 hafta önce diğer arkadaşlara tüyo olsun banada tecrübe olsun aklıma takıldı bu soru sizce bir adsense hesabına birden fazla siteye eklemek doğrumu yani 3 siten iyi gidiyordur 1 siteden bütün kazancın gidebilir doğru değilmi tek tek adsense mi açmalıyız sizce?

serdar048

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben 4 sitemi baglamıştım ban yedim nedense tekrar aldım şimdilik sorun yok bakalım bekliyorum riskli olursa yazarım...

oliwer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim de merak ettiğim bir soru. basit basit 3-5 tane sitem var. sadece 1 siteyi ekledim 1 yılda sadece 13 dolar oldu. her biri için ayrı ayrı adsense alsam herhalde hiç 100 doları biriktiremeyeceğim. ama 3-5 ayrı site olsa belki 100 dolar alacaklı olurum

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Adsense her site için hesap acamassınız arkadaşlar tek hesapla binlerce site yönete bilirsiniz yeterki siteler kurallara aykırı olmaısn

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Reklamları eklediğiniz sitelerin tamamı adsense kurallarına uygunsa istediğiniz kadar siteye aynı hesaptan reklam ekleyebilirsiniz.
Ben yaklaşık 1 yıldır tek adsense hesabı kullanıyorum ve bu hesabın reklamları yaklaşık 10 sitede ekli...

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Kesinlikle yasak içerik olmayan, içeriğinden ötürü şüphe etmediğiniz siteleri bir hesaba ekleyebilirsiniz. İçeriğinden şüphe ettiğiniz siteleri de ya başka hesaba ya da başka reklam seçeneğine...

dfn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense hesabınızı her site için ayrı ayrı tanıtın böylece sitelerinizden biri ile ilgili bir sıkıntı yaşarsanız bütün hesabınız kapatılmaz sadece ilgili site ile ilgili uyarı aldığınızda o sitedeki reklamları kaldırırsınız.

theatr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mantıklı, tabiki siz adsense botu olsanız içerikleri sakıncalı bulur muydunuz? bunu düşünün.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5