İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir hesaba kaç site eklenir?

pamuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar arkadaşlar, bir adsense hesabından kaç sitede reklam yayınlanır?
bir den fazla siteler için extra ayar gerekiyormu?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sınırlama yoktur her site için kanal acarak o sitelerden gösterim ve tıklamaları görebilrisin.

pamuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki 3 sitem var bir adsense hesabında sitelerden birinde hile yapsam daha birileri kıllığına paso tıklasa sadece o sitemi banlanır yoksa komple hesabımmı kapanır?

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
peki 3 sitem var bir adsense hesabında sitelerden birinde hile yapsam daha birileri kıllığına paso tıklasa sadece o sitemi banlanır yoksa komple hesabımmı kapanır?

o google'a kalmış birşey. bazen hesabı banlıyor bazen sadece siteyi banlıyor

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bundan uzun zaman once benim bir hesabimi banladilar. Auhits yuzunden yani buyuk bir ihtimal hesabin banlanir. Site degil Cunku site ayarlari var oraya eklemezsen banlanmaz ama, tiklamalari da saymaz..
Yine secim senin ..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

google domaine bakmaz hesaba bakar eger kural ihlali varsa uyarı derecesinde ise uyarır ama uyarı gerektirmeyen hile yapılırsa hesabın banlanır.

başka bir hesapla o 3 sitende yenei hesabıda kullanabilirsin.

pamuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok teşekkürler, kurcalarken izinli siteler die bişe gördüm ve aktif ettim domaini yazdım bunu aktif etmezsek sakıncalı bi durum olur değilmi? birisi kodumu sitesine koyup hile yaparak beni banlatması mümkün sanırım tabi buda bir yol :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
çok teşekkürler, kurcalarken izinli siteler die bişe gördüm ve aktif ettim domaini yazdım bunu aktif etmezsek sakıncalı bi durum olur değilmi? birisi kodumu sitesine koyup hile yaparak beni banlatması mümkün sanırım tabi buda bir yol :)

ihtimaller arasında var eger cok siten yoksa ve yenei site cok acıyorsan ve ben ugraşamam öle diyorsan kendi sitelerinde gösterterilsin sec güvene al..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi