İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bir ilan mesajı neden silinir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E

erimkirca

Misafir
AL SAT İLAN bölümüne vermiş olduğum bir CD reklamı en az 4 defa , buna ek olarak bu başlık altına attığım neden silinmiş olabilir mesajı da iki kez silindi. Ve bir tane aklı selim İyiNet moderaötür bana konu ile ilgili bir mesaj göndermedi.

Mesajımı hangi moderatörün hangi gerekçe ile sildiğini öğrenmek için ne yapmam gerekiyor ?

Bu site halen ciddi bir paylaşım ortamımıdır bacak kadar çocukların oyun parkımıdır birisi açıklama yapsın !!!

E

erimkirca

Misafir
konuyla ilgili özel mesaj gönderilmiş. şu dakika itibarı ile farkettim.

gerekçeler mantıklı geldi.

teşekkürler.

Z

zeynelkoc

Misafir
Özel mesaj ile bilgilendirme mesajı aldığınıza göre konuyu kilitliyorum..

ShadowSong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yahu neden kilitlersin ki?
Birşey yapacaksan önce bir nedenini açıkla, nerden çıktı bu kilitlemeler, silmeler?
Allah Allah!

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ShadowSong' Alıntı:
Yahu neden kilitlersin ki?
Birşey yapacaksan önce bir nedenini açıkla, nerden çıktı bu kilitlemeler, silmeler?
Allah Allah!

Gerekçesi önceki konu silinmeden önce kullanıcıya iletildi.

Forumda template cd'lerinin satışı yasaktır.

Z

zeynelkoc

Misafir
@ ShadowSong : arkadaşın da dediği gibi buraya vvarez cd ilanı yazıyor elbette bu mesaj silinecek

ayrıca nedir bu son günlerdeki silinme kapanma olaylarına olan tepkiniz anlamıyorum bunun altında birşeyin olduğunu düşünmeden edemiyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5