İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir ilişkiyi canlı tutmak için neler yapılabilir ?

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Başlıkta da belirttiğim gibi, biriyle bir ilişkiniz var ve bu ilişkiyi canlı tutmak, karşınızda ki kişiyi sıkmadan, eğlenceli, düzeyli bir ilişki yaşamak için neler yaparsınız? Geçici bir flört olarak düşünmeyin. Bu kişi sevdiğiniz ve hayatınızı birleştirmeyi düşündüğünüz birisi.
Benim bazı fikirlerim var fakat sizlerinde fikirlerini duymak istiyorum. El elden üstündür demişler. Belki ihtiyacı olanlar için güzel bir kaynak oluşturabiliriz. Hadi bakalım yaratıcılığınızı konuşturun :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
eğer ailesel bakımdan rahat birisiyse, ve sende ailesinin gözüne girmişsen, gece dışarı çıkart, manyak oluyore, fotoğraf çekinin sürekli olmadık yerde...
eğer herhangi bir köye yakınsanız, ona köy kahvaltısı ısmarlayın
gördüm yaşadım

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Öneriler güzel. Ben biraz daha daraltayım. O kişiden uzaksın. Sadece telefonla ve msn ile görüşebiliyorsun. Ve çok sık görüşüyorsun ve mesajlaşıyorsun. Bir müddet sonra monoton olmaya başlıyor herşey. Bu durumu değiştirmek için neler yapılabilir?

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
arada bir yanına gidip süpriz diyerek varlığını hissetirebilirsin, uzaktayken fazla canlı olucağını ve fazla süreceğini pek sanmıyorum

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Aramızda 1000 km mesafe var. Ve ben izin alamıyorum maalesef. Aklıma bikaç şey geliyor aslında. Ama işte bir elin nesi var iki elin sesi var. Fikirlerinizi duymak isterim.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
1000 kilometre olabilir ama orada oyuncak satan ve çikolata satan mutlaka vardır :D Almak ona göndermek süpriz yapmak elinde.Veya konser bileti veyaaa balon.

Konuma ve kişiye göre değişir :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
evlilik teklifi et, evlen, senin şehrine gelsin. al sana canlı ilişki :p

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
1000 kilometre olabilir ama orada oyuncak satan ve çikolata satan mutlaka vardır :D Almak ona göndermek süpriz yapmak elinde.Veya konser bileti veyaaa balon.

Konuma ve kişiye göre değişir :)

evlilik teklifi et, evlen, senin şehrine gelsin. al sana canlı ilişki :p

Ya durun ya hemen geyiğe vurmayın :) Şaka maka bu dediklerinizi bende düşünüyorum. Güzel bir not hazırladım. Şimdi bir çiçek siparişi veriyorum. Konser bileti olmaz. Ben nişanlımı yalnız başına konsere falan göndermem:)
Depresan evlilik teklifi edeceğim de, 2.5 ay sonra yanına gittiğimde yapacağım onu.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Valla illa canlı dersen bi canlı kedi al yolla :D Ve başlasın olaylar :D Yalnız kedi in sen out oluyorsun bi süre :D

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Valla illa canlı dersen bi canlı kedi al yolla :D Ve başlasın olaylar :D Yalnız kedi in sen out oluyorsun bi süre :D

Kedi yerine köpek tercihimdir. Kedileri sevmem:)

Çiçek siparişini verdim. Vatana Millete hayırlı olsun:) Şu saatlerde pek kimse yok sanırım. Bakalım yarına farklı fikirler gelecekmi.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Aradaki mesafeler gönlünüzdekinin size yakınlığı oranında anlamını kaybeder. Sürekli aklınızdaysa ve gözünüzü her kapadığınızda onu görüyorsanız hiçbir öneriye ihtiyacınız yok. Değilse zaten konuşulacak birşey yok.

Tek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Evde devamli yapilacak birsey olsun temizlik yenilik v.s ugrassin devamli,
En hizlisindan hemen bir cocuk yapacaksin :) daha canli olmasini isterseniz :)

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Aradaki mesafeler gönlünüzdekinin size yakınlığı oranında anlamını kaybeder. Sürekli aklınızdaysa ve gözünüzü her kapadığınızda onu görüyorsanız hiçbir öneriye ihtiyacınız yok. Değilse zaten konuşulacak birşey yok.

Ne kadar seversen sev, ama bir noktadan sonra hayat monotonlaşıyor. Bunu çokça kez gördüm yaşadım. Gerçekten farklı birşeyler yapmak lazım. Bunları sadece kendim için istemiyorum. Bu durum da olan birçok çift mevcut biliyorum. Onlarada bir fikir vermiş oluruz. Aslında tabi bu kişilerin karakterleri, zevkleri, yapıları ile ilgili bir durum. Fakat yinede genel anlamda birşeyler olabilir diye düşünüyorum.

Evde devamli yapilacak birsey olsun temizlik yenilik v.s ugrassin devamli,
En hizlisindan hemen bir cocuk yapacaksin :) daha canli olmasini isterseniz :)

Evlendiğim zaman bunları uygularım tamam:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5