İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir ilk ! Resimli ve videolu yemek tarifi, seyahat rehberi ve saglık db leri

atesvesu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar hepimiz google nin en çok para veren sitelerin yemek, seyahat ve sağlıkla ilgili siteler olduğunu bi yerden duymuşuzdur ve biliyoruzdur. Ayrıca internette çok para kazanmak için en önemli unsurlardan birisinin de özgün içerik olması da hepimiz tarafından bilinir.

Elimde 3 türde db bulunmaktadır. bir siteden bot usulü alınmamıştır özenle elle seçilmiştir. Farklı farklı sitelerden veriler alınarak meydana getirilmiştir. Videolar başlık konusuna göre youtube de aranarak içeriğe dahil edilmiştir. (Embed kod olarak) Aynı şekilde konuyla alakalı resimler de internetten aranıp içeriğe dahil edilmiştir. Bütün başlıklara ait videolar yoktur. Ama site içeriğinin geneli videolarla olucaktır. Durum resimlerde de aynıdır.

Kendi topladıgım veritabanı wordpress alt yapısına göre oluşturulmuştur. İstediğinize göre sizin websitenize göre entegre bir SQL dosyası olarak verilebilir.

Her bir veritabanı 50 YTL olarak satılacaktır. Her bir Veritabanları sadece 5 kişiye satılacaktır. Yani özel olacaktır herkesin elinde olmayacaktır. Bu fırsatın kaçmıyacağını düşünüyorum. ilgilenen arkadaşların bana pm ile msn adreslerini yollaması yeterlidir.

Yemek tarifi -> 1300+ yemek tarifi
Seyahat rehberi -> 300+ kayıt türk ve dünya şehirleri yabancı dil ve türkçe kayıtlar
Saglık rehberi -> 500+ kayıt hastalıklar ve saglık tavsiyeleri

İyi günler

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
başka bir forumda , yazdıkların bedava olarak dağıtılıyor.. o yüzden demo ver hocam..

c2wueR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kimin ciddi olduğunu nerden anlayacaksın ?

Adresi isteyen herkese vermek zorundasın ;) Kurallar böyle

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
ben ciddi alıcıyım, kravatımı taktım oturdum bekliyorum demo reca edebilirmiyim :p

dorime

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) Arkadaşlar hepimiz google nin en çok para veren sitelerin yemek, seyahat ve sağlıkla ilgili siteler olduğunu bi yerden duymuşuzdur ve biliyoruzdur. :)

bu listeye yemektemi dahil oldu. cem yılmazın element uydurması gibi olmuş yemek değil tahta olacak orası :)

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yemek dahil değil bence :) hem türkçe hem de ingilizce sitelerim var yemektarifleri üzerine :) ecpm 1$ anca oluyor :)
üstelik trafikler %100 arama motoru destekli. hiç fake trafik yok...

excaliburtr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saglık ve şehir rehberi

Şağlık ve şehir rehberi icin demo ve fiyat alabilirmiyim?

ruud

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Demo bekliyorum lütfen.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5