İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir İLK..! - Vbulletin'e Veri Çeken Bot.! (rss değil.bot)

zinan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba, öncelikle güzel bir yazılım, tebrik ediyorum..

İlk 5 kişiye bedava gibi bir kampanyanız varsa Ö.M. gönderebilir miyim acaba? :)

İyi çalışmalar..

zinan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım sunucu saatindeki değişiklik ile benim mesajım aynı ana denk geldiği için mesajım sizinkinden de "ilk" oldu.. Eh artık hakettim heralde :D

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
www.kuzey.web.tr Yazılım Departmanımızdan yine güzel bir ilk!

Vbulletin Forumunuza istediğiniz bilgiyi veri olarak çekip , database'e kaydedip , daha sonra kategoriye göre aldığınız tüm verileri sunan güzel bir bot.!

Öncelikle size botumuzu tanıtayım..

RSS olarak değil , tamamen bot mantığı ile bizden almış olduğunuz sitenin verilerini belirlemiş olduğunuz kategoriye göre çekip , başlık açarak ziyaretçilerinize sunan güzel bir sistem.

Demo vermek zorunludur diye ısrar eden üyelerimiz için sizlere birkaç örnek göstermeyi kendimize borç biliyoruz.

İlk olarak sizlere (youtube spider v1.0 for vbulletin) i tanıtayım..
Kendisi Youtube Videolarını tutup kulağından Vbulletin forumunuzdaki belirttiğiniz kategoriye Video açıklaması ve taglari ile ekliyor..

Tanıtım Resimlerimizden birkaç örnek :
Kategori : http://www.kuzey.web.tr/images/forum.jpg
Listeleme : http://www.kuzey.web.tr/images/listeleme.jpg
İzleme : http://www.kuzey.web.tr/images/izleme.jpg
Ve Botumuzun Görüntüsü : http://www.kuzey.web.tr/images/bot.jpg

-- Belirtmek istediğim Hususlar Mevcut :
- Bot Şifrelidir ve Tek Domainde Çalışır...

Şimdi gelelim diğer güzelliklerimize ...

Sadece Youtube ile sınırlı kalmayıp , Yahoo , İzlesene , MynetVDO , Metacafe ve Diğer absürt Video siteleri için de Spider ürettik..

Artık Milyonlarca Video Sayfanız olakcak.!

Botlarımız ve özellikleri hakkındaki gelişmeleri buradan Bildireceğiz..

SON Dakika.! Sadece Video değil.! - Diğer Sistemler için de Bot Yazdık.! ( makale , şiir , hikaye , resim ... )

Fiyatlandırma : Video Botları : 250 ytl
Diğer Özellikli Botlar : Fiyat isteyin.
Özel Yapım (sizin istediğiniz site için bot ) : Fiyat isteyin...

Müracat : P.M.

Saygı ve Sevgilerimizle : Kuzey Web Yazılım Ekibi.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
1-2 tane benzer sistemde çalışan siteler gördüm. İnterneti çöplüge cevirmekten başka işe yaramıyor...

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
kimsenin organize ettigi yok.

Haklı bir şekilde protesto ediyorum. Protesto etmek yasak mı?

Yaptıgınız etik bir şey mi?

Yaptıgınız şeyin etik oldugunu söylerseniz özür dileyecegim..

rosende

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
50 YTL verırsen alırım yoksa Allah çarşına pazar versın

epaprat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kimsenin organize ettigi yok.

Haklı bir şekilde protesto ediyorum. Protesto etmek yasak mı?

Yaptıgınız etik bir şey mi?

Yaptıgınız şeyin etik oldugunu söylerseniz özür dileyecegim..

Satan kisiyi tanimam etmem bastan soliyim. Benzer bir scripti yazdirmak istiyorum video sistemi icin. Ama bazi arkadaslarin itirazlarini da anlamiyorum etik olmayan nedir? Ayni is icin post atanlara para odeyince etik oluyor bu isi bota yaptirinca mi etik olmuyor. Kimileri de diyor benim sitemdeki siirler makaleler resimleri cekeceksin etik mi diye. Eh kardesim sen nerden aldin o siirleri makaleleri copyright sahibi senmisin? Sen mi yazdin o siirleri makaleleri? Yada resimlerleri sen mi cektin? Hele hele marez linkleri icin bunlar soyleniyorsa o daha da kotu. :) Eger senin ise amenna soylersin kaldirilir yada yargi yolu acik.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu sadece foruım içinmi geçerli tam anlamadım yaw nedir bu olay şimdi
ilginç birşeye benziyor ama biri bana anlatsın şu olayı:)

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kusura bakma ama rss olmadan bot nasıl çekecek veriyi o kadar akıllı mı?

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
user olarak login olup içerdeki mesajları okuyacak ve içerde bi bot daha kendi DB sine yazılanları yine kendi forumuna convert edicek
zamanında yapıldı bu ve bir çok forum bu sebepten banlandı

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Satan kisiyi tanimam etmem bastan soliyim. Benzer bir scripti yazdirmak istiyorum video sistemi icin. Ama bazi arkadaslarin itirazlarini da anlamiyorum etik olmayan nedir? Ayni is icin post atanlara para odeyince etik oluyor bu isi bota yaptirinca mi etik olmuyor. Kimileri de diyor benim sitemdeki siirler makaleler resimleri cekeceksin etik mi diye. Eh kardesim sen nerden aldin o siirleri makaleleri copyright sahibi senmisin? Sen mi yazdin o siirleri makaleleri? Yada resimlerleri sen mi cektin? Hele hele marez linkleri icin bunlar soyleniyorsa o daha da kotu. :) Eger senin ise amenna soylersin kaldirilir yada yargi yolu acik.

Forum diyor anlıyamıyorsun sanırım? Burada yazdıgım yazılar başka yerden mi altıntı?? Söylesene???

allahım ya sen nerden arakladın bu yazdıgın yazıyı merak ettim? bu yazdıgın yazının hakkı nerde? Diyip saçmalık mı olur?

Ben iyinette yazdıgım yazıyı neden başka sitede göreyim ki? Bu sitedeki yazdıgım yazıları başka domaine taşımayı tek hakkı olan iyinettir. Varmı Daha ötesi allahım...

Yap iyinet forumlarınıda söyle iyinete bakalım sana ne yapacak? Yapta burada yaz Bakalım ne yapacak?
Kopyalamana iyinet ne diyecek?

epaprat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forum diyor anlıyamıyorsun sanırım? Burada yazdıgım yazılar başka yerden mi altıntı?? Söylesene???

allahım ya sen nerden arakladın bu yazdıgın yazıyı merak ettim? bu yazdıgın yazının hakkı nerde? Diyip saçmalık mı olur?

Ben iyinette yazdıgım yazıyı neden başka sitede göreyim ki? Bu sitedeki yazdıgım yazıları başka domaine taşımayı tek hakkı olan iyinettir. Varmı Daha ötesi allahım...

Yap iyinet forumlarınıda söyle iyinete bakalım sana ne yapacak? Yapta burada yaz Bakalım ne yapacak?

Forum diyor gayet iyi anliyorum ama senin anladigindan biraz daha farkli anliyorum...

"Söylesene???"

Soyleyelim :) , Forumdan insanlarin yazdiklari postlari cekerim demiyor bir daha oku istersen. Belirtilen video sitelerindeki videolari istedigin kategori baslik bolum altina "forum"a yazdiririm diyor. Anlaman icin to-from gibi birsey. Bununla birlikte siir makale resim gibi sitelerden de cekerim diyor...

Simdi sen soyle bakaliim "Public Domain" diye birsey duydun mu? Ya da celallenmeden "soylesene anlamassin sen hede hodo" demeden bilmiyorsan bir arastirirmisin? Eminim sana yardimi dokunacaktir...

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadece video resim şiir kopyalıyor yani forumlardan post çalmıyor...

3MBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Bence Önce Sen Oku Araştır Sonra Saldır. Arkadaş Postçulara Verilen Paranın Çok Daha Altında Aynı İşi Yapan Bir Bot Yazmış Tebrik Ederim

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bence Önce Sen Oku Araştır Sonra Saldır. Arkadaş Postçulara Verilen Paranın Çok Daha Altında Aynı İşi Yapan Bir Bot Yazmış Tebrik Ederim

Öncelikle Ben yazmadım.
Firmamızda çalışan Coder arkadaşlarımız yazdı ,

2. si istemeyen almaz ve yorum da yapmaz , onlar için çok eğlenceli başlıklar var.

...

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
insanlar yanlış anlıyor...

Forumdan foruma veri çekmiyoruz. Haa yapmadık mı ... yaptık ama dendiği gibi etik değil.

örn: youtube deki videoları tek tuş ile kendi forumunuza kayıt yapıyor. yani ortada hırsızlık yok.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
okuduğunuzu anlamadan konunun gidişatını değiştirmeyin,
bu mesajda konu dışı son mesaj olsun..

hayırlı satışlar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5