İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bir indexservers hikayesi

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazık çok yazık onca müşteriye verilen emeğe yazık..

acaba kaç kişinin canı yandı bu iş için..

E

echo

Misafir
orda bookmeta geçiyor çok sevdiğim bi abimin sitesiydi çok bilgi vardı içinde oda gitmiş.

lanet herif bi gelme bu piyasaya :(

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Değerli Müşteriler ve Forum Üyeleri.

Ben size bir hikâye anlatmıyacam ama hane düşenin dostu olmaz ya buda o misal. Biz sorun yaşadık herkes bizden menfaat bulup bizi tamamen sorunlara boğdu.Neyse bugünden itibaren tüm siteleri netlojik.net serverına taşıdık orda kalmak isten ücretini ödemeye devam eder ve Fesih beyle devam eder.kalmak istemeyenler yedeklerini oradan alıp yoluna başka bir firmadan devam eder.Bizden ücreti olanlar yılsonuna kadar ücretler ödenecektir.Ücreti olanlar lütfen 0.543 556 65 77 no’lu telefona ücret miktarı ve herhangi bir hesap numarasını kısa mesaj göndermeleri yeterlidir.Ücreti göndermesi gerekenlere 1 hafta içinde cevap gelecek ve yılsonuna kadar ücretleri ödenecektir.Biz kimseyi dolandırmadık bundan sonrada hiç bir forumda da yayınlanmasın sadece sorun yaşadık ve devam edemeyeceğimizi anladık.

Herkese teşekkür ederiz. Hakkınızı helal edin.

Index Bilişim ve Internet Hizmetleri Yönetimi

N

Netlojik.Net

Misafir
Nazım keke sana elimden geleni yaptım. yediğim onca darbeye ragmen. bak sana izinde verdim ne yazarsan yaz dedim indexe.
hiç bir noktasınıda değişmedim. değişmemde.
benim attığım indexte herhangi yalan bir cümle varmıydı.
Ayrıca indexte yazmışın siteleri fesih in sunucusuna taşıdık diye. henüz taşımadım. ama taşımak isteyen varsa
taşırım ister benim sunucya gelen gelir. ister başka bir yere yardımcı olurum.
bana mail veya telefon açıp şifrelerini istemeleri yeterli.
Ayrıca nazım bey domain panelininde şifrelerini vermiştir. isteyen olursa domainini alabilir.

ayrıca imzandaki laf bana değil her halde değilmi ?

LiLattah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olayı bilmiyorum biraz yabancıyım ama gerçekten üzüldüm. gerek müşterileri için gerek firma sahibi için. bizler bu işin içind eolanlar biliriz 2-3 kuruşa reseller alıp host satanlar dır asıl köşe olanlar. bizim gibi şirket kurup onca server alıp personel çalıştıran vergi veren yerler ise bu işin asıl kaymağını yiyemiyoruz. gider çok gelir az. ama herşeye rağmen müşteri memnuniyeti önemlidir. madur olmak ise kötüdür.

Gerek indexserver kullanıcısına gerekse onun müşterilerine şu notu iletebilirim. www.adamer.com.tr olarak elimizden gelen maddi manevi bir şey var ise seve seve yapmak isteriz. Aynı işi yaptığımız sektöreden bir kişinin silinmesini istemeyiz. tabi iş devri nedenini bilmiyorum. ama mesajdan anladığım kadarıyla arkadaşımız sanki artık olanlardan bıkmış çevresindekilere güveni kalmamış gibi.

Saygılarımla..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5