İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bir kaç işi var, yapmak isteyene...

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bir kaç işim var. Madde madde yazacağım. Tek tek de teklif verebilirsiniz, hepsine birden de teklif verebilirsiniz. Uygun olanlarla iletişime geçilip işler yaptırılacaktır. (özellikle logo işinde referans gösterilmesi seçerken yararlı olacaktır). Uygun fişyat iyi hizmet olursa ileriki projelerim için sizleri seçmemde yararı olacaktır. Teşekkürler.

1. Bir forum sitesi için ufak bir logo

2. Bir arkadaştan site satın aldım. Sağolsun çok yardımcı oldu. Siteyi benim hosta taşıdı. Yalnız admin sayfası bir türlü olmuyor. Kendi hostum da sorunsuz çalışıyor, senin hostunda çalışmıyor diyor arkadaş. Bu sorunun düzeltilmesi işi.(site php)

3. Forum sitesinin arama motorlarına uygun hale getirilmesi(meta tagları falan)

4. Yine forum sityesinin php olan uzantısının html ye çevrilmesi

greyfurt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bu işlerin hepsini yapabilirim.....

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1. ve 3. madde için kefilim greyfurt'a (;
digerlerini bilemicem :p

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ö.m attım. Fiyat verebilirseniz karar vermemde yardımcı olmuş olursunuz. Teşekkür ederim.

greyfurt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bu arada forumlarun seo ya uygun hale getirilmesi ile ilgili isteyenlere referans da gösterilebilir :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5