İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir kac satılık scriptler ne alsan 5$

must11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ever video appletleri 5 dolardır bir kac appletler var youtubenin lisanslı appleti vardır arkadaslar suanda ondan 2 tane var almak isteyen varsa youtubenin lisanslı video appletini satabilirim baska video appletilerde var bir link applet ornekleri

Hepsi orjinaldir lisanslıdır eger almak istiyorsanız pm yada buraya mesaj bırakın ayrıca youtubenin appletinden sadece 2 tane kalmıstır.

evet yeni script geldi oda 5 dolar eger kendinize soy agaci sitesi yapmak isteyenlere hos bir script gercekten iyi bir script demosunu veriyorum ve hos bir script daha makale scripti fıkra sitesi acacaklara 5 dolar ne alsan 5$

Bunların hepsi lisanslıdır pm atın yada burayı kullanın almak icin

Moderatör tarafında düzenlendi:

ebubekir

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Sitemize göre uyarlamamız mümkün mü? Flash dosyalarında ingilizce kelimeler var. Bunların fla sı var mı?

GrafikMedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tufat.com adresinde satılıyor zaten bütün scriptler :)
madem ordan alıp satıcan demolarını kendi hostuna atsaydınya herkes gördü şimdi siteyi :D

must11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elimde kalan scriptler var onları satıyorum flalarını kendiniz elle duzeltebiliyorsunuz elle derken scriptin icini acıp elle duzeltebiliyorsunuz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5