İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir Kaç Tane "İngilizce" ".COM" Domain Arıyorum

mazzoposaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese merhaba,

Öncelikle aradığım domainler ile ilgili koşullar çok önemli..Teklif sunmadan evvel konuyu tam olarak okuyunuz!

Kayıtlı Sunucu: Godaddy
Domain Uzantısı: COM
Domain Dili: İngilizce
Kalan Süresi: En az 6 ay
Geçmişi: Tamamen temiz olmalı, ban vs. olmamalı. (trafik beklentim yok, 0 trafik de olur.)
Bütçe: Domain başına 10-50 TL arası.

1. 1 adet içerisinde "cloud" veya "vps" sözcüğü bulunan en fazla 2 kelimelik domain.(kelimelerin anlamlı olması şart değil. Ancak, yine de uyumlu olmaları şart.)
  2. 1 adet "islam" domaini, en fazla 2 kelimelik.(1 kelimeden oluşması tercih sebebidir)
  3. 1 adet "forum" domaini, en fazla 2 kelimelik.(Forum sözcüğünün yanına yazacağınız kelime aranma hacmi olan ve anlamlı bir sözcük olmalıdır.)
  4. 1 adet "security" veya "alarm" kelimelerinin geçtiği domain, en fazla 2 kelimelik.
  5. 1 adet "travel" veya "holiday" kelimelerinin geçtiği en fazla 2 kelimelik domain. (Herhangi bir ülke veya şehri hedeflememeli, genel olmalı)

• Elinizde aradığım koşullarda domain bulunuyorsa, pm ile veya bu konu altına domain ve istediğiniz fiyatı yazabilirsiniz.
  • Domainlerde rakam ve özel işaretler olmamalı. (örneğin; "home3security" veya "travellers-guide" gibi domainler aramıyorum.)
  • Kayıt ücretini aşmayacak değerde olan domainler için uçuk teklifler sunmayınız.

Önemli Not:Belirttiğim koşullara uygun olmayan tek bir domain için bile mesaj yazmayınız. Bu tür mesajlara dönüş yapmayacağım.

• Birçok konuya alakasız cevap yazanlar görüyorum. Aranan domain uzantısı "com" "net" veya "org" iken, bunlardan giç birini barındırmayan uzunca domain listesi yazan arkadaşların aynı şeyi burada yapmamalarını önemle rica ederim.
  • Mesaj kirliliği yapmayalım ve konuları baltalamayalım. Bu siteye saygılı olalım en azından.[/COLOR]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5