İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir kişinin bir forumda ardı ardına 10 konu cevaplaması :(

B

BizimMP3

Misafir
Merhaba,

Foruma mesaj yazılmıyor denildi ve son zamanlarda yeni bir moda yaptı bazı arkadaşlarımız ! :(

Artık adam açıyor bir forumu baştan aşağa tüm forumları cevaplıyor. Ve mesajların % 90'ı alakasız mesaj oluyor hadi bunu eçelim forumun düzeni mesajların sırası bozuluyor

Bir haftaki mesaj başa çıkıyor.

Forum için kötü bir durum.. Bir kişinin bir forumda ard arda 5/6 konuya cevap vermesi engellensin yada buna bzener yaptırımlar uygulanırsa bence daha iyi olur.

İyi Çalışmalar.. :cool:

M

malatyasporlu

Misafir
evet eski konuları açmaya biz konu hortlatma diyoruz ki bu tabiki iyi değil fakat bir kişi ardarda tüm konulara cevap vermesinde ne sakınca var ??????

örneğin bir kişi 3 günde bir veya haftada bir foruma giriyorsa.. tabiiki toplu cvp verecek.. :)

B

BizimMP3

Misafir
İlla muhalefet yapacaksınız değil mi ?
Türk gençliğinin doğallıdır illa bu değil mi :)?

Bence kötü gözüküyor. Aç bak bakalım yeni sitelere adam hepsine cevap veriyor sözde o gün sitesini yazan adamın konusu en aşağı gidiyor.

VE SAÇMA MESAJLAR !
Para kazanma dışında başka yerlere bakmıyorsan bilemem. Para kazanma diye geçen gün de dönüşümlü ve bol trojanlı bir gezme aracı yapmıştın herhalde.
Neyse bence öyle sadece öneride bulundum.

M

malatyasporlu

Misafir
hayda o site benim başıma bela oldu : ya iyiki bi site yazdık : özürde diledik : daha niye yüzümüze inatla vuruyosun : benim mesajlarım para kazanma bölümündemi sadece ?? : yani burda sana destek versek iyi olacağız değil mi? : hoş gözükmüyorda ne demek : önemli olan bilgi paylaşımı değil mi ? : isteyen istediği foruma cevap versin burası ÖZGÜR bir forum : yeri gelmişken bu kadar düzene önem veriyorsan sitene bak önce (bence) : elif dedimi yükledim sadece 3-4 dakkalık türkü 1.5 dakika vede kapı sesleri geliyor :) : evde çektin heralde : neyse tabiki fikrin senin saygı duyuyorum ama sende benim fikrime saygı duy : kal sağlıcakla :

B

BizimMP3

Misafir
Seninle tartışacak kadar seviyesiz olmadım olamam.
domain regleyemeyecek kadar interneti bilmiyorsun baskasına regletiyorsun.
SOnra birkaç gün bin tekil yapmışsın 5 bin im diye geziniyorsun. Bu da beni ilgilendirmez. Şuan tekilin 200 ama bunu da bilmezsin herhalde. 1998'den beri webmasterlik yapıyorum diyorsun ama hala adam gibi siten yok ve de ne zaman kalitesiz ve de ödeme yapmayan bir şey bulsam,internetten para forumunda senin sayende görüyorum bu tip sponsorcukları.

Ayrıca sitede baska yerlerden linkleme yapıyoruz ve seninle kalite tartışmasına girecek değilim. Sen bilirsin 1998'de beri webmastersin gerçi.

BizimMP3 sahip olduğumuz sitelerden sadece biri ve de foruma diğer admin arkadaşım mesaj yazıyor. Ben nadiren girip yazıyorum.

Kimseyle tartışmak,polemik yaratmak istemezdim ancak bence belirli seviye oluşturmak için bu gerekli. Türkiye'nin en iyi webmaster forumu diyip giriyoruz,bu tar şeyler görmek beni üzüyor.

Ayrıca Sticks ,elmasgunes gibi birileri(bence) ard arda on mesaj yazsa bence bir sakıncası yok çünkü o insanlar bilgi taşıyorlar buraya. Ancak yeni web siteleri kısmında dün gördüm 2 farklı arkadaş 15'e yakın siteye yorum yapmıştı ve öyle olunca bence mesajlar ister,istemez saçma oluyor.

Neyse saygılar (Saygıyı hakedenlere.)
Herkese iyi çalışmalar

M

malatyasporlu

Misafir
işte bunu yapıyorsun hemen... ben sana ne dedim bunda bi sakınca yok sen hemen saldırıyorsun...

sence kimin seviyesi belli ??

bu konulara neden girdin bilemem ama sanırım mp3 sitendeki hatayı söylediğimden dolayı neyse tabiki beni ilgilendirmez hatan falan ama kim seviyesiz gösteriyorsun. hemen saldırmışsın milletin yazı yazma hakkına bile burnunu sokuyorsun.. seni ilgilendiren bir konu değil... neyse bak takılmana...

B

BizimMP3

Misafir
Kardeşim be nyazacağımı yazdım. MP3'ler linklenme yöntemi ile yönetildiği için yabancı ağırlığı verilmekte ve de belirli aralarla kontrol edilmekte. Ayrıca linklenme ile hazırlanan bir sitedeki bir MP3'ün kalitesini eleştirmen bence çok komik ve bir şeyleri bilmediğinin göstergesi. Neyse Öneri araya kaynamasın. Özel bir sorunun var ise benim mesaj atarsın,çözeriz. Tartışma uzamasın.

Saygılar.

M

malatyasporlu

Misafir
bendende aynen : beni ilgilendirmez sorunun : bunun bişey bilip bilemmeyle alakası yok.. : ister kendi hostundan yap istersen başka siteden çal : sorun sorundur : neyse tartışma uzamasın dediğin gibi yer burası değil : saygılar.

B

BizimMP3

Misafir
Hey Allah'ım. Şu güzel Ramazan ayı oruç oruç nelerle uğraşıyoruz. :(

Kardeşim bak kendi sitene takıl ne yaparsan yap. Ben düşüncemi dile getirdim saldıran sensin ve düzeni bozanda. Neyse forumun düzenini istediğim için ben birşeyler yazıyorum. Herkese saygılar.

M

malatyasporlu

Misafir
ya tamam git... Allah Allah. tamam sen haklısın ben haksızım suçluyum güçlüyüm yaramazım... tamam. yeter..

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sayfa basligindan son kelimesi "yeter".. e kadar tektek okudum valla komik bir olayla karsilastim..konu alakasiz bir konudan acilmis ve gittikce buyuyen bir kavga ile devam etmis sonra ortam yumusamis kavga bitmis..bizde onlar ermis muratina biz cikalim kerevetine demek dusmus:)))))

Z

zeynelkoc

Misafir
2 aylık bir konuyu gereksizce canlandırmanız bence doğru değil

konuyu kilitliyorum..

B

Bedavalar-Net

Misafir
Bir iki mesaj okudum,cevabim su olur:Sacma sapan cevaplarla dolu 10 cevap gercekten isgüzarliktan baska birsey degil.Post sayisini arttirmaya yönelik hareket olarak görüyorum.

saygilar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5