İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BİR KİŞİYLE(KIZ VEYA ERKEK) NASIL TANIŞIRSINIZ??::....

BrUnO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ha bakın bide tenis kursuna yazılın, benden tavsiye, ben tenis oynuyorum, hocaya yardım etmek için fln sık sık korta giderim, her kurs döneminden bitane vardır manite :D

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çook süper bir konu olmuş.

Bugüne kadar bir tanışıklığım olmadığı halde ve birdaha görmeme ihtimalimin yüksek olduğu birine dur yaw çok güzel hele şununla bir tanışayım dediğim olmadı. Yapamam zaten öyle bir olaya girişsem ve kız beni terslese mahvolurum hayatım kayar 2 sene toparlayamam kendimi bu kız beni nasıl geriçevirir diye :D

o yüzden bir şekilde kız arkadaşlarımın arkadaşlarınla göz kaydırırım. (arkadaş arkadaşın p.......gidir misali.)

sizde öyle yapın tanışmak çıkmak vs. çok daha kolay olur :D Alın arabanızı yoksa kiralayın bir gece, bu akşam çok kötü hissediyorum kendimi yalnızım benimle x yere yemek yemeye veya w yere eğlenmeye vb. gelirmisin gibisinden basit ve anlaşılır bir yöntemle onla ilgilendiği belli ederekten kızın bilinç altına yerleştikten sonra uygun bir anını bularak konuşun. Benim konuştuğumm sözler sabittir hemen hemen

baş başa kaldık: (kızın ismi hülya olsun)
Hülya nerden başlasam diye bilemiyorum ama biryerden konuya giriş yapmam gerek(gülerek). Seninle aslında tanışalı çok fazla olmadı ama bu kadar kısa sürede bile sana karşı gerçekten çok özel duygular beslemeye başladım. Biliyorum çok şaşırdın belki beni sadece arkadaşın olarak görüyordun benden hiç beklemiyordun ama gönlümden geçenler maalesef bunlar (duygu sömürttüm) Hülya lafı hiç sağa sola dolandırmadan söyleyim senide fazla sıkmayım. Sen çok hoş güzel ve aklı fikri tam bana göre dediğim bir kızsın. Ben senden tüm samimiyetimle söylüyorumki çok hoşlandım...

Kız zamana ihtiyacım var derse iş olmuş bitmiştir

birdaha görmeme ihtimalimin yüksek olduğu bir kızla hiç vakit harcamam. Birdaha görme ihtimalim olan kızdanda çok hoşlandıysam yavaş yavaş rahatsız etmeden göz atarım eğer bu göz atmalar esnasında gözlerimiz birbirinde buluşursa mutlaka yanına gider saatiniz kaç, ateşiniz varmı, buralımısınız çanakkalleiye benziyorsunuzda ondan sordum gibisinden çok dandik sorularla yaklaşmaya çalışırım. Bu dandik sorulara bile güler yüzlü bir şekilde cevap verirse o kızı kaçırmam muhakkak bağlarım :D

böyle bir yazı yazmak geldi içimden olsada oldu olmasda oldu :p

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en iyisi kızla ilk önce msj atmak duygu sömürüsü yapmak sonra tanışacağı kesin hemen atlayıp 2. gün ben seni sewiyem dersen imkansız hiçbikız kabul etmez ben olsam ben de etmem:)neyse biraz arkadaşlık dewam eder sonra sırlarını paylaşır kız eğer böyle bişey olursa ve hergün seni çaldırıyorsa msj atıyorsa falan yapacağınız ilk iş kızla buluşup kızın yüzüne seni sewiyorum demektir ki %99 kabul eder olay budur:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5