İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BİR KİŞİYLE(KIZ VEYA ERKEK) NASIL TANIŞIRSINIZ??::....

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ARKADAŞLAR BİR KİŞİ GÖRDÜNÜZ KIZ VEYA ERKEK VE COOK BEYENDİNİZ VE TANIŞMAK İSTİYORSUNUZ BUNU NASIL YAPARSINIZ........

A: LAF ATARAK

B: GÖRMEDEN CARPISARAK (TÜRK FİLİMLERİNDEKİ GİBİ

C: DİREK GİDEREK BEN SİZİ COK BEĞENDİM SİZLE TANIŞMAK İSTİYORUM DİYEREK Mİ?

D: BİR RASLANTIYA BIRAKARAK MI?

E: BİR ARKADAŞ ARACILIĞIYLA (ÇÖPCATAN)

F: SİZ EĞER DAHA FARKLI YOLLAR DENİYORSANIZ LTF YORUMLARINIZDA BİZLE PAYLAŞIN..

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
benimki biraz D şıkkı gibi.

ben biraz kaderciyimdir. tanımadığım insana aşkından ölsem bile senden hoşlanıyorum veya sana aşığım demem. önce görür beğenirim, ardından allah sahibine bağışlasın derim. aşırı güzelse bide tahtaya vururum nazardan saklasın diye. zaten kaderde varsa onunla tanışır çıkmaya başlarım bir şekilde.

F

fatihhk

Misafir
bu kişiyi ilk defamı görüyoruz?
daha sonra görme ihtimali var mı?

Şahsen ben ilk kez gördüğüm ( örn. metroda...) bir kişiyle tanışmak için herhangi bir şey yapmam.Tanışma imkanı doğarsa (soru sorarsa vs.) fazla taviz vermeden konuşurum.Konuşmada kendisini tartarım uygun birisiyse (zeka, mantık vs.) devam eder, değilse kaçmaya bakarım: )

Eğer ilk defa gördüysem fakat daha sonradan görme imkanım varsa birşey yapmam, bir müddet gözlem yapmayı tercih ederim.

Sizlerede metro'da, otobüste, sokakta gördüğünüz ve hoşunuza giden her kişiyle tanışmak için çaba harcamamanızı öneririm.Nedenleri;
1-Tanışacağı varsada tanışmaz,
2-Ters tepki verebilir,
3-Sizi hayal kırıklığına uğratabilir.(Çok güzel olmasına karşın bir okadar aptal olması vs. gibi.)

Herşeyi akışına bırakmak lazım kaderde varsa tanışmak neye yarar süzüşmek:D

Ufak bir not: Yaptığım gözlemlere göre bayanlar kendilerine bakan değilde bakmayan erkeklere daha fazla ilgi gösteriyor.Yani bir kızı beğendiyseniz yiyecekmiş gibi gözlerinizi dikip iki saat kıza bakmayın. Birkaç kere ufak ufak bakın bu sefer o size bakmaya başlayacaktır.Kaçan kovalanır misali : )

Ve hiçbir zaman şunu aklınızdan çıkartmayın, güzellik hiçbirşeydir, akıl herşeydir. Güzel ve aptal bir kız sizi konuşmalarıyla krize sokabileceği gibi, çirkin ve akıllı bir kız sizi baştan çıkartabilir.

[KaDeSign]

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
erkeklerle tanısmak açısından pek hevesli deilimdir.:D

kızlara gelince; valla ztn kendileri bana yeterince ilgi gosteriyolar! Ama bende çogu zaman sazan gibi atladıgım için hemen yuz ceviriyorlar! aslında fatihhk senin dediğin gibi kaçan kovalanır! fazla yuz vermicen onlar versinler:D

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
d şıkkı

kadınlarla diyoloğuım iyidir. belirli bi seçeneğim yoktur.O anda içimden geleni yaparım.Doğal olmak her zaman %100 başarı getirir

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
A: LAF ATARAK

bu bana yatkın biraz. ama yanlış anlamayın öyle laf atma değil :d
Saat kaç vs. havadan sudan bişe bulurum sorarım. sonra helbet görecem o kişiyi. günaydın iyi akşamlar.
Ondan sonrası tanışmaya kaldı iş. İlk fırsatta gidip konuşurum.
3 hamlede iş bitti.
Kolay gele size

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar bu konu erkekler le tanısmak konusunda basıt kızlarla tanısmak konusunda kapsamlı ve derın bır konudur erkek oldgumuz ıcın genellıkle erkeklerle tanısmak için elımızden gelenı yapmayız 2 kelıme konussak netten veya msn den 10 dakka sonra kanka oluruz ...
Bayanlar konusuna gelınce bayanların tanısma seklıne yaklasımlarımıza cok dıkkat etmelı uzaktan nasıl bırı oldugunu az cok kestırmelı ona gore yaklasmalıyız. Bu yaklasım yukarıdakı sıklardan sıze en mantıklı gelen hangısıyse o sekılde olmalıdır bana hepsi uyuyor cunku
Bayanların yabancı olmaları halınde ve ıckılı olmaları halınde fızıksel hamlede olabılır dansa kaldırmada olabılır veya laf atma bu tarz seyler cok etkılı olur kısısel tecrubelerıme dayanarak soyluyorum yerlı oldugu zaman ıse ılk basta dedıgım gıbı tatlısına gore serbet vereceksınız guzın ablanızdan bukadar ...

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Duygu sömürüsüyle iş biter:Dkızın canı neye sıkkınsa o konuda onu desteklersin hemen samimi olur
Not= tanıdığın biri için bu yol tutar

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
an eiyisi C şıkkı öle bakıcam yok rastlantıya getircem vs.. uzun işler gidecen acık cacık sölicen kabul ederse olur etmesse hiç bişi demeden ayrılcan unutcan onu :p

BrUnO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
önce kızı keserim, bakışlarımla süzerim, göz göze geilriz elbet farkerderde, o anda utanmış numarası yaparım :D sonra kesmeye devam ederim, oda beni keser bikaç kez daha utanma numarası yaparım, sonraki göz göze gelmemde gülerim kendi kendime, onun tavrına bakarım, eğer rahatsız olmamışsa başımla bi selam veririm baktım selam verdi gider bodoslama tanışırım abi :D

salihk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
önce kızı keserim, bakışlarımla süzerim, göz göze geilriz elbet farkerderde, o anda utanmış numarası yaparım sonra kesmeye devam ederim, oda beni keser bikaç kez daha utanma numarası yaparım, sonraki göz göze gelmemde gülerim kendi kendime, onun tavrına bakarım, eğer rahatsız olmamışsa başımla bi selam veririm baktım selam verdi gider bodoslama tanışırım abi

olay budur abii :D

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sakın ha karşıdan iş atmayın,bakış makış yalan ...

Ben 1 senedir sevdigim kıza bakarak iş atıyordum ... Sonuç ise hatunun yanında ki kız arkadaşı alınmış, o geldi teklif etti.... Off off ...

E

echo

Misafir
he onun dışında echo abimiz nasıl tavlıyorsanız diye aklınızda soru işareti kalmıssa anlatayım :D :

şimdi önce kızların ilk baktığı 3 yeri çok iyi dizayn ediyoruz.bunlar surat(gözler) ayakkabı ve popo. ciddiyim gülmeyin :D efem surat konusunda beybi feys olayı çok önemli. kızlar böle tiplere çok hasta olur dudaklarını gezdirmek ister o tertemiz yüzlerde ehm ehm... neyse anacım ayakkabılar için size önereceğim; giydiğiniz kıyafete uygun ve çok temiz olmasıdır. kumaşın altına spor , kotun altına kösele olmaz. olur diyosan kendi bileceğin iş kızlar çığlık atarak yanından uzaklaşır .

belkide size kimsenin bilmediği bişey açıklayacağım. eve evet yanlış duymadınız. yapılan bi araştırmaya göre kızların % 12312039 i erkeklerin popolarına dikkat etmektedir. o yüzden k.çınızı sağlama alın saçma sapan görüntülerden uzak tutun.

verdiğim bilgiler yeni yetme gençlere yardımcı olacaksa ne mutlu bize

not: ben bunların hiç birini yapmıyorum :D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bi a şıkkıda benden aynen böyle boyan bokkarmısnız saatiniz varmı yok derse alırız diyin alın var derse ossun yenisini alırız diyin gine alın :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5