İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir Kıza Ne Gibi Hediye Alınabilir(Yılbaşı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Yılbaşı çekilişi yaptık her sene olduğu gibi...
Çekilişte bana yine aynı kız çıktı iyi mi,erkek çıksa işim kolaydı ama işte şansa bak.Sınıfta beş kız var ve bir tanesi beni buldu ve yine aynı kız çıktı.
Neyse,ne alayım sizce? Hiçbir fikrim yok,geçen sene küpe almıştım...

Kriptex

1
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kolye al takimi tamamla derim :) alternatif baska seylerde dusunulenilir parfum gibi ancak kizlara bir seyi begendirmek zor olduğundan kolye iyi gider gibi

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
hiç romantizm yok sizde bunu anlıyorum ille işin içine gireceğim yani :)

git kırtasiyeye eski uçlu kalemler vardır "atlas" mı ne. çok eski. al ondan bi tane.

Bu benim ilk kalemim yıllardır saklıyordum benim için çok değerli de.

öv biraz ama hiç kullanmayıp yıllardır sakladığım bişey falan diye.

ben bu şekilde :) ohoo neyse . hadi kolay gelsin.

Avantaj

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
cocugun ıstedıgı ufak bırsey 5 10 tl arası :D 2 .000 tl lık pırlantayı ne yapsın sınıf arkadası :D

bestofwp3444

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biraz ilginç ve tuhaf gelebilir ama şunlara bir bakmakta fayda var. El Baskılı Peştamal
el_baskili_pestamal_500.jpg

Bu peştamalla kendinizi asla yalnız hissetmeyeceksiniz!

Eşinize veya sevgilinize esprili bir hediye arıyorsanız bu El Baskılı Peştamal tam size göre. Üzerinde bir çift el baskısı olan bu peştamal vücuda sarıldığında, eller tam da tahmin ettiğiniz gibi kalça bölgesine denk geliyor, ortaya çok samimi görüntüler çıkıyor.

iSoldier Phone Stands - Telefon Standları
isoldier_phone_stands_telefon_standlari_500.jpg

Telefonunuzu bir ordu korusun!

iSoldier Phone Stands, en ilginç telefon standlarından biri. Bir pakette iki asker var, iPhone, iPod ve akıllı telefonlarınızı güvenle koruyorlar.

To like or not to like bag - Beğenmek ya da beğenmemek çantası
to_like_or_not_to_like_bag_begenmek_ya_da_begenmemek_cantasi_500.jpg

Beğen beni, beğeneyim seni. İşte bütün mesele bu!

To like or not to like bag ile sosyal medyayı ve trendleri yakından takip ettiğinizi dosta düşmana ilan edin. Beğenmek ya da beğenmemek çantasını beğeneceğinize eminiz.

Çöp Kovası Görünümlü Kül Tablası
cop_kovasi_gorunumlu_kul_tablasi_500.jpg

Külleriniz ve izmaritleriniz direkt çöp kovasına gidiyor.

Eğlenceli tasarımları sevenlere Çöp Kovası Görünümlü Kül Tablasını takdim ediyoruz. Çöp Kovası Görünümlü Kül Tablasının kapağını kapatın; külü, izmariti unutun.

Sevgili Eldiveni
sevgili_eldiveni_500.jpg

Sımsıcak bir romantizm

Sevgili Eldiveni, en romantik çiftler için. Soğuk kış aylarında sevgilinizle yürüyüş yaparken elleriniz hiç ayrılmasın. Hem elleriniz hem de kalbiniz ısınsın.

Lace Compact Mirror - Dantel El Aynası
lace_compact_mirror_dantel_el_aynasi_500.jpg

Bu aynalar anne eli değmiş gibi

Her genç kızın çeyizinde mutlaka olması gereken Lace Compact Mirror şıklığın ve zerafetin ta kendisi. Üstelik bu Dantel El Aynasını ince ince işlemenize de hiç gerek yok. Bayanların vazgeçilmezi dantel zigon, masa, televizyonların yerine artık el aynalarını süslüyor.

5 Minute Shower - Banyo Zaman Ölçer
5_minute_shower_banyo_zaman_olcer_500.jpg

Su kuşlarının korkulu rüyası: Banyo Zaman Ölçer

Banyoda saat hesabı yapamayıp randevularınıza yetişememe sorunu artık tarih oluyor.
5 Minute Shower ile duşta fazla zaman harcamaya son!
Banyo zaman ölçer kullanın hem vakitten hem de nakitten kazanın.

Kişiye Özel Aşk Karnesi
kisiye_ozel_ask_karnesi_500.jpg

Sevgilinize notunuzu verin!

Yıl içerisindeki davranışlarına göre sevgilinize not verin. Hangi konularda daha çok eksiği olduğunu görsün ikinci dönem derslerine ve size daha çok sarılsın. Üzerindeki notları sizin belirleyeceğiniz kişiye Özel Aşk Karnesi ile artık ilişkiler daha sağlıklı.

Cyrstal Mirror Assorted - Kristal Ayna
cyrstal_mirror_assorted_kristal_ayna_500.jpg

Çirkin kadın yoktur; Kristal aynası olmayan kadın vardır!

Cyrstal Mirror Assorted’e baktıkça bakasınız gelecek.Aynasız çıkmam diyen bayanlar
Kristal aynaya alışınca kolay kolay başka aynaları yüzünüz göremeyecek.Çantanızdan bu çantayı eksik etmek istemeyeceksiniz.

Music Splitter - Nota Kulaklık Çoklayıcı
music_splitter_nota_kulaklik_coklayici_500.jpg

Hiçbir nota kulağa tek başına güzel gelmez!

Music Splitter ile şarkıları artık sevdiklerinizle birlikte dinleyebileceksiniz. Nota Kulaklık çoklayıcı sayesinde kulaklığın tek yönü ile müzik dinleme günleri tarih oluyor. Yolda artık biri müzik dinlerken diğeri bakmayacak kıyamet kopmayacak. Müzikler, filmler iki kulaklıkla dinlenip izlenecek.

iPurse - El Çantası iPhone 4/4S Kabı
ipurse_el_cantasi_iphone_44s_kabi_500.jpg

Tak iPhone’u koluna herkes kendi yoluna…

Bayanlar kıyafetleriyle uyumlu iPurse’ları ile tüm dikkatleri üstlerine çekecekler.
El çantası iPhone 4/4S kabı ile sokaklar da artık her gün moda rüzgârları esecek.

High Stylers - Fosforlu Oje Kalemler
high_stylers_fosforlu_oje_kalemler_500.jpg

Hangi oje yakışmaz ki size!

Ojesiz çıkmam diyenlerdenseniz High Stylers tam size göre. Üstelik bu kez tırnaklarınız değil yazılarınız renklenecek. Fosforlu Oje Kalemler ile yazılarınızın altını çizip oje sürme zevkini çalışırken de yaşayacaksınız.

Source

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bitene kadar sitesine bakabilirsin ilginç hediyeler çıkabiliyor oradan :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5