İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir Konu Siliniyorsa Lütfen Silinme Nedeni De Yazilsinnnnn

DesTRuctionS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BİR KONU SİLİNİYORSA LÜTFEN SİLİNME NEDENİ DE YAZILSINNNNN

Forumda Bilgi vermek için mesaj yazıyorum ama gelin görünkü konu uçmuş gitmis bari insan neden silindi vb.. gibi not yazar padişahın yer değil ya burası Bende FORUM YÖNETMEYİ biliyorum ama Bu kadar Değersiz olarak Mesajlara yaklaşmadım....inşallah Bu son olur KONUYU SİLEN ARKADASI kınıyorum....

KONU ADI : vBulletinde AÇIKKKK

sitemedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
heker forumu değil ama vbulletin kullananları bilgilendirmek için yazmış ise, yazarak iyi de yapmış derim.

ÇakarÇakmazÇakanÇakmak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güvenliğini sağlamak isteyen insan, direk install klasorunun adını değiştirir hatta siler. Bunu zaten akıl edemiyorsa forumu kurmasın daha iyi derim.

DesTRuctionS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@ÇakarÇakmazÇakanÇakmak sen kim oluyorsun beni kowuyorsun

Benim dediklerimi Anlamamıssın Ben buraya vbulletin adında baslık acılmıs ise ben orda gerek yardım gerekte güwenlik bilgilendirme yapma hakkım war

O kadar Biliyorsan kendin yapardın bilgi werirdin

Tek derdim Bilgilendirmeden Silinmesi üzüyor insanı ....

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DesTRuctionS' Alıntı:
@ÇakarÇakmazÇakanÇakmak sen kim oluyorsun beni kowuyorsun

Benim dediklerimi Anlamamıssın Ben buraya vbulletin adında baslık acılmıs ise ben orda gerek yardım gerekte güwenlik bilgilendirme yapma hakkım war

O kadar Biliyorsan kendin yapardın bilgi werirdin

Tek derdim Bilgilendirmeden Silinmesi üzüyor insanı ....
bende vbulletin kulaniyorum yazarmısın bana o açığı!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5