İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir merak

eflatun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba
Acaba Türkiyede bu google işinden aylık enfazla tek siteden nekadar kazanılıyordur?

ApoLLonx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım bu kişinin hiti ve hile kabiliyeteli ile düz orantılı. Onun haricinde hilesiz bi kaç bin $'dır en çok. Hile ile 5 haneli rakamlar mümkün ama o çek eline geçermi bilinmes:)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye de mp3-eg-zotik-absürt içerik harici siteler hit almadığı için hilesiz çok fazla para kazanan yoktur. Kaliteli ziyaretçi potansiyeli genelde Gazete, Banka gibi büyük kuruluşların sitelerinde toplanmış. AdSense kullanmıyor genelde böyle sitelerde.

Hit neden önemli dersen, Türkiye de reklam ücretleri çok düşük. Ancak sürümden kazanma yoluyla kazandığımız para artabiliyor...

rockaltin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir forumda okumuştum,

Bankacı olduğunu söyleyen birisi geçen gün 50.000 dolarlık bir google adsense çeki için birisinin bankalarına geldiğini söylüyordu.

NOT: Bu olay yurtdışında değil Türkiye'de yaşanıyor.

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
showtvnet.com da google reklamları var iyi para kırıyordur eksen iletişim..

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nerde okudum hatırlamıyorum ama beril tech. 40 bin dolar üzerinde kazanıyor falan deniyordu. Ne kadar doğru bilmiyorum.

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biz Kendi Kazancimiza Bakalim Alla Askina Fasla Merak Ei Degil :D

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Zenginin malı züürdün cenesini yorar.biz kendi işimize bakalım.
geçen gün gazetede okudum koç grubu şanlıurfadaki hayvan yetiştiriciliği işinin az karlı oldugunu düşündüğünden çekilmeyi düşünüyormuş.300milyon$ az geliyormuş adamlara

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5