İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir miktar paypal bozdurulacaktır

CRC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam arkadaşlar,

Şimdilik 75 dolar civarı paypal bozdurulacaktır. En iyi komisyon teklif edene paypalı göndereceğim.

Sadece garanti bankası ve itradei yüksek kişiler lütfen.

cep bank da olabilir =)

Konu r10da da açılmıştır, rekabet yaratmak için :rolleyes:

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendi itraderine baksanda karsındakinden itrader arasan daha dogru olur.

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

CRC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
diger forum bu forumu baglamaz. ben buna cok sahit oldum bugun biri 2500 $ paypal dolandırılmıs ve senden cok fazla itraderi vardı..
bakınız. http://forum.iyinet.com/paypal-e-gold/87258-su-arkadasi-taniyan-varmi-loaf_bread-mehmet-oksuz.html

Sakın yanlış anlaşılmasın sadece senin itraderi yuksek aradıgın icin yazdım . baltalama yada karalama kötülüme niyetim yok.

Diğer forumun bu forumu bağlamayacağını bildiğim için direk vermedim. Referans isteyene özelden verecektim. neyse bozdurmak isteyen konu altından komisyon teklifini belirtsin.

CRC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Diğer forumun bu forumu bağlamayacağını bildiğim için direk vermedim. Referans isteyene özelden verecektim. neyse bozdurmak isteyen konu altından komisyon teklifini belirtsin.

Paypal r10da köpeköldüren arkadaşa bozdurulmuştur. konu kapanabilir, ilginize teşekkürler.

freak7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arkadaş diğer forumda insanları dolandırdığı için banlanmıştı sanırım..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi