İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bir mp3 sitesinde daha google adsense reklamlari

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
ya bırak abi ya Google da türklere benzedi :D işine gelene veriyo

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya kardeşim git bir siteyle başvur legal olan sonra git mp3 sitesi kodlarını mp3 sitene koy. google oraya onu yazmak zorundaaaaaaaa. Mp3 ve absürt yasaktır yazıyor anlayın işte ya adam oraya mp3 sitelerine de koyabilirsiniz dese kıyamet kopar..

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 kere başvurdum sitem ıngılızce almanca turkce fransızca hepsı için başvurdum ayrı maillerden fılan hepsıne gelen yazı şu şekılde yasal olmayan ve telıf haklarına aykırı içerik bu yuzden kabul edılmedınız...
Mp3 kabul etmıyor başkasının kodlarıdır mutlaka....

K

korsan_cd

Misafir
Google en çok reklam parasını mp3 sitelerinden alıyor bunu herkez biliyor.bir mp3 kelimesinin tıklanma ücreti diger kelimeler arasında dağlar kadar fark var.
denemek isteyen reklam verecekmiş gibi account açıp googleden bakabilir.

mp3bul.com sitesi ayda 400$ ile 1500$ arasında kazanıyor.bir bucuk sendedirde google adamın çekini düzenli olarak her ay gönderiyor.

Google formalite icabı yazmak zorunda tıpkı sigara paketlerinde yazdıgı gibi.
"sigara sağlıga zararlıdır"
mp3 te yasakmışmış.ama kim takar :cool:

E

erotika

Misafir
webmaster
links pagerank web site host affiliate dedicated. ) en iyisi bunlar bunlardan sonra mp3ü sayabiliriz...

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Tamam arkadaşlar en kısa zamanda test edeceğiz, vede göreceğiz neymiş ne değilmiş.... Dandik bir hesap açıp deneme yapalım oluyorsa illegal yoldan Google adsense koyarız bizde :D

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Bence degmez. Yani emek vermeye degmez :)
Ah be sedo.. Sen nelere kadirsin. Neler söyletiyorsun bana be:) Ama cidden ben bu adsense'ye kil oluyorum. Aslında 10 gunde 15 $ kazandırdı bana :)
Ama 5 gunde 145 € kazanmakta var :)

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mp3 sitelerinede google onya verebilir eger copyright li filan meteryaller yoksa yasalsa. O zaman bir problem olmaz gibi. Ama oyle bir mp3 sitesi yapmak servet te malour. Telif haklari filan vermek.
mp3 e adsense koyanlar muhtemelen baska bir site ile onay almislardir.

mp3bul.com dan da haber sitesi cikiyor mp3 degil.

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben eski mp3 sitemle kabul edilmiştim ve paramıda onaylamışlardı.

C

Chap

Misafir
Yasaklar uygulansa, Google tarafından mp3 kelimesine bile yasak getirtilir ve arama yapıldığında listeleme yapmaz. Mp3 ile dehşet para kazanıyor Google. Herhangi bir telif sahibi şikayette bulununca da formalite icabı 8-10 siteyi kapatır ve emsal sunar. Yoksa her haltı bilen Google bunu mu göremiyor? Mp3 sitenize yerleştirmek istiyorsanız kodları, varsa ikinci bir siteniz üzerinden üye olun ve o kodları yerleştirin mp3 sitenize. Kazandığınız yere kadar kazanın :cool:

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Zeynel Hemen Bi Site Uydur Hesap Aç, Bizde Koyuyoz Google'a :D

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zeynelkoc' Alıntı:
hadi bakalım açalım bizde bi site koyalım kodları

Benim merak ettiğim şudur. Bilgisi ya da deneyimi olan varsa iletsin lütfen:
Bir sürü sitemiz var, bunlarda adsense reklamları arasına bir tane de mp3 sitesi ekledik. Bu adsense, bizim hesabımızı mı kapatır yoksa mp3 sitesini mi banlar? Böyle banlama ve reklam çıkartmama opsiyonu var mı adsense'in yoksa hesabınızı mı iptal ediyorlar?
(Tabii tahminleriniz de kıymetlidir benim için; ama arkadaşlar lütfen daha çok deneyim/bilgi ile cevap verin ve tahmin ise tahmin olduğunu belirtin..)

Saygılar.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla benim bi tane sitemi banladılar. ama accountu kapatmadıla yani bi sürü sitemde kullanıyorum ben aynı adsensei. ama diğerlerini etkilemedi. sadece o sitede gösterilemiyor.

H

hostcu

Misafir
yaw herkez saçma saçma konuşmuş yine bende diyorumki niye o zaman kabul etmiyo....

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Refer başkası sorsa cevap vermezdim ama sen sorunca iş değişti. Google farklı kanallar yoluyla farklı sitelere eklediğin adsense reklamlarını ayrı ayrı inceler yani sen kurallara uymayan bir siteye adsense koyarsan birşey olmaz kesinlikle garanti ediyorum ama farzetki oldu adamlar istemiyor mail atarlar ve kaldırmanı isterler ve o site için olan kodu iptal ederler. Google tarafından red edilmiş bir sitede adsense reklamları çıkmaz. Google mp3 sitelerinde adsense reklamını yasaklamış ama google da 1000 tane mp3 reklamı var. Yani yabancı mp3 sitelerine girin ve adsenselerinde çıkan reklamları inceleyin tamamı mp3 sitesi. Peki madem mp3 sitesi yasak google neden mp3 reklamı kabul ediyor ve bu reklamların hangi keyword de yayınlancağını düşünüyor? sitemde her sayfada 100den fazla mp3 kelimesi var ama hala ingizlice 1 mp3 reklamı çıkarttıramadım. Demekki çok değerli demekki yasak değil.

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alican'ın yazdıklarına + olarak benim googledan ben reg etmeden ban yemiş olan www.onlinemuzik.com domainim var ilk seferinde kabul edilmedi başvurumda ama ikinci seferde kabul ettiler hemde onlinemuzik.com la benim site tam olarak aslında mp3 indirme olayı diil belkide öyle düşünmüşlerdir ama şu an siteyi www.mp3arsivi.org üzerinde yayınlıyorum ve adsenseden iyi kazanıyorum geçen ayki çekimide onayladılar...

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
cicek bortu bocekcilerin reklamlari iyi getiriyor mu yav? paso cicekci cikiyo...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5