İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir Nesil Yok Oluyor..

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Vatan Gazetesi çok güzel bir konuyu işlemiş bugün..

Ajdar, Tülin Caner, semra kaynana derken şimdi de ozan orhan ve karısı yeşim..ve daha onlarca geyik ..

sahte evlilik programları, yalan aşklar, barıştırma oyunları, geyikler..

her gün her kanalda her saat karşımızda..

RTÜK'e her gün binlerce şikayet geliyormuş bu programlar için.

gerçekten benim şahsi fikrim, bu programlardan nefret ediyorum. Ama dürüst olmak gerekirse çok geç zaplıyorum. meraktanmıdır nedir bilmiyorum ama gözüm kayıyor bazen. çok iğrenç bir durum bu kabul ediyorum.

Konunun özeti şudur : RTÜK2e gelen bir şikayete takıldı gözüm

"BİR NESİL YOK OLUYOR "diyor vatandaşın biri şikayetinde..haykırıyor..

Bu sözü çok tuttum..çok düşündürücü bir söz aslında..

Lütfen bu rezalete son verin diyor..

Bir başka vatandaş ise şunu özetliyor :

hem nefret ediyoruz, küfür ediyoruz. hemde izlemekten vazgeçemiyoruz. Bunu sosyal bilimcilerin incelemesi gerekir. Bu bir sosyo-psiko bir sorundur. Öncelikle bunu çözmemiz gerekiyor..

Kısaca :

Artık Ajdarı - Ozanı _ yeşimi bilmem kimi görmek istemiyoruz ekranlarda.

asoza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eklenecek çok şey var aslında. Arenaların yerini televizyonlar aldı.
Protestonuza sonuna kadar katılıyorum.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Bizim eğlence kaynağımız Tv. Ve izleyebileceğimiz kanal sayımız sınırlı. En büyük 4 kanalda aynı anda aynı tarz program başlıyor.
Sonra hem şikayet ediyorsunuz hemde izliyorsunuz deniliyor. İzlemeyin kardeşim deniliyor.
Ben izliyorum Kaynana semraya birisi haddini bildirir bende sevinirim diye bekliyorum. Utanmasam telefon edip ana avrat küfredicem hepsine. Semra kaynana oğlunu kaybetti ekranlardan bir süre düştü. Sonra Kızını ortaya attı ve şimdi bir kanalda sabah programında kadrolu oyuncu oldu. Şimdi binlerce doları atıyor cebine.
Ben bu kadına olan nefretimden izliyorum. Başımın derde girmeyeceğini bilsem cidden tlf edip küfür edeceğim.
Ajdarı izliyorum. Ona da nefret doluyum. Rezilliğin son perdesi. Suç onda değil tabiki. Adam olayların farkına varamayacak kadar moron. Kızgınlığım nefretim onu hergün kanallara davet edenlere.

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Inanirmisiniz bu bahsettiginiz isimleri sadece kulakdan duydum evimde uydu anteni var fakat hic bir saniye bile bakmadim sevdigim diziler ve haberler haric hic birine bakmiyorum zaten zamanimda olmuyor :)

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Elimizdeki internet içinde bir şey yapamıyoruz ki, ikinci eğlence kaynağı internet oldu, onda da revaçta olan siteler arkadaşlık, flash oyun, eğlence siteleri, malum hikaye siteleri, bu kategorilerden yüzlerce site var, webmasterlar maşallah çöpçatanlığa ve hikaye yazmaya bayılıyorlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5