İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir Oku Kazan Tıkla Kazan Şirketi Hikayesi

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam,
Oku kazan ve tıkla kazan alanında o kadar çok şirket çıktı ki eminim artık kusacak hale gelmişsinizdir :) Daha önce de bahsettiğim bir tıkla kazan şirketi oku kazan opsiyonu da sunmuş ve günlük mail göndermekte olduğu tecrübe ile sabit :) Ödeme için minimum şartı aramaması ve bu nedenle de aylık ödeme yapması nedeni ile ilginizi çekeceğini sanıyorum... ayrıntılar için
http://www.sanalkazanc.com/contents.php?id=14

Bol kazançlı, internet dolu günler...

M

money

Misafir
ya ayhan bu e-gold ne oluyor tam olarak hala anlayamadım da:) piyasa da e-gold ile ödeme yapan bir sürü şirket var ama bu e-gold hesabındaki parayı nasıl alabiliyoruz biz??? biraz ayrıntı verirsen sevinirim.

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam money,
Bence sen bu hesapta parayı biriktirmeye bak :) Ben nasıl senin hesabına geçireceğini anlatırım ayrıntısı ile merak etme :)
Ama zaten hesabında para varda çekmek istersen benim tercihim moneybookers şirketini kullanmak olurdu.
Yine de bu konuda umarım ayrıntılı bir yazıyı yakında yayınlayabileceğim :) O zamana kadar bol kazanç elde etmeye çalışalım. :)
Bol kazançlı, internet dolu günler arkadaşlar

I

incognito_

Misafir
money' Alıntı:
ya ayhan bu e-gold ne oluyor tam olarak hala anlayamadım da:) piyasa da e-gold ile ödeme yapan bir sürü şirket var ama bu e-gold hesabındaki parayı nasıl alabiliyoruz biz??? biraz ayrıntı verirsen sevinirim.

e-gold hesabındaki parayı "wire transfer" veya çek ile alabiliyorsun."Wire transfer" için bankalar belli oranlarda komisyon alıyorlar, ama hem hız bakımından hem de komisyon oranları bakımından çekten daha kullanışlı Türkiye için.

M

money

Misafir
valla beyler uzun zamandır e-gold'tan haberim var ama hiç denemedim ama para kazanılacak bir sürü site olduğunu biliyorum:)) şuy parayı çekme çek ve transfer ile bankaya nasıl oluyor. yani para toplarım sorun değil üzerinizden de seve seve üye olurum hem e-gold'da (vaktinde olmadıysam:) ve de diğer firmalara... bir de transfer filan alınan komisyon ne kadar bir de kolay mı bu işlemler. biraz daha bilgi istesem "çüş" ya da "salak" filan demezsiniz umarım :)))

M

money

Misafir
beyler noldu? e-gold hakkında biraz daha bilgi istemiştim ama?? daha doğrusu birkaç sorum olmuştu...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5