İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir öneri ücretsiz hazır script download ve anlatım

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar sadece bir öneri olarak yönetime sunmak istiyorum.Ücretsiz hazır scriptlerin yer aldığı bir konu başlığı açsa herkes bulduğu güzel scriptleri bu bölüme açıklamasıyla bir yazar böylelikle güzel bir paylasım olur.Burası sonuçta bir webmaster forumu ve insanlara site kurmaları yönünden alternatifler sunmak herkesin hoşuna gidecektir.Evet yorum ve cevaplarınızı bekliyorum...

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bencede çok guzel olur % 100 katılıyorumm...

YhuY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet süper olur hemde ne zaman başlıyoruz :D

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bol bol marez, lisanssızed yazılım dagitmak icin devlet tesviki. Hotscripts.com/Sourceforge'da zaten butun opensource yazilimlar var.

YhuY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herşeyde yanlış anlaşılıyo belki piyasadao lmayan kişilerin elinde olan kendi kişisel scriptleri vardır

neyse ya boşverin böyle cvplar geldikçe kimse bişi paylaşmaz.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
webmaster dedıgın arastırmacı olur tek yerden beklemez bence bu iş iş değil :D

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
YhuY bide bizi düşün.. açılan her konudaki scripti indirip kontrol etmek zorunda kalıcaz....

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bol bol marez, lisanssızed yazılım dagitmak icin devlet tesviki. Hotscripts.com/Sourceforge'da zaten butun opensource yazilimlar var.

Forumda marez yasak olduğunu biliyosun laf olsun diye mi yazıyorsun?Yada mesajı okumadın ÜCRETSİZ HAZIR SCRİPT umarım şimdi anlayabilmişsindir.Hotscript var doğru sence herkeste ingilizce var mı?

Yada çoğu forumda yüksek rağbet gören bu konu başlığı neden ilgi çekiyor dersin yani insanlar hotscripten indirmeyi bilmiyorlar mı?

Neyse ya sanırım foruma bir farklılık yada bir canlılık getirmek yanlış boşverin . Teklifi geri çekiyorum böyle herşeye itiraz ederek bir yere gelinmeyeceğini umarım ilerde itiraz eden arkadaşlar anlarlar.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Yorum ve cevaplarinizi bekliyorum yazdigin birseye yapilan yorumlar senin hosuna gitmediginde verecegin tepki bu mudur? Ucretsiz hazir scriptler belirttigim sitelerde mevcut, bunun disinda ayri vermek isteyen zaten veriyor. Tartisma cikaracak sekilde yazi yazmaya devam edersen, karsi reaksiyon farkli olacaktir ikincide.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yorum ve cevaplarinizi bekliyorum yazdigin birseye yapilan yorumlar senin hosuna gitmediginde verecegin tepki bu mudur? Ucretsiz hazir scriptler belirttigim sitelerde mevcut, bunun disinda ayri vermek isteyen zaten veriyor. Tartisma cikaracak sekilde yazi yazmaya devam edersen, karsi reaksiyon farkli olacaktir ikincide.

Birincisi ben bu foruma 700 tane mesaj atmışım vaktin varsa aç bak bakalım bir tanesinde bile seviyesiz yada tartışmaya yol açacak bir yorum yapmış mıyım?Ben forum daha güzel olsun diye fikir beyan ettim sen tam aksini söylüyorsun.Bende sana tekrar ne demek istediğimi açıkladım ben burada tartışama göremiyorum.

Mantık olarak internette herşey var.Yani onun için herhangi bir şeyin olduğu site yapmayacak mıyız?Yani düşünsenize neden forumda makale bölümü var ki?Arasan zaten aynı makaleleri veya benzerlerini ayrıntısıyla bulabilirsin.Umarım demek istediğimi açıklayabilmişimdir.

Benim kesinlikle marez vb. kod yayınlansın şeklinde bir fikrim olmadığı halde konu oraya çekildi.Bende script satışı yapıyorum.Sizce scriptlerin ücretsiz dağıtılmasını ister miyim?

O son cümle gerçekten yanlış tehdit eder gibi neyse bu tarz olaylara çocuklar gibi zıtlık yapıcak yaşı geçtik.Birinin kalbini kırdıysak affola...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Vaktim var en son yazdigin mesaj seviyesiz ve tartismaya yol acacak bir yorum, sanirim bu da yeterli, 700 mesaji aramama gerek yok. Aciklamani dogru ve duzgun bir sekilde yapabilirsin, koyu harflerle unlem vermeye, ve yazdigin dil ile karsindakini kiskirtirsan uyaririm. Uyari ile tehdidin arasinda ince bir cizgi var, ben kimim seni neyle tehdit edecegim.

Konuya donersek, konu oraya cekilmedi, boyle birsey oldugunda insanlari sabit bir baslikta birseyler postalamaya tesvik edersek(niz) herkes buldugu herseyi postalayabilir. SEN postalayacaksin diye birsey yazdigimi hatirlamiyorum, buna doner dedim. Burada kimsenin gelen butun kodlarin orjinal veya calinti olup olmadigini anlamak icin arastirma yapacak durumu yok. Ayrica bu forumun kurali, benim kendi hayat kuralim degil. Benim boyle birsey oldugunda karim ya da zararim olmayacak, moderatorlerden biri Sabitleyebilir basligi, acikcasi herkesin gorusu farklidir. Benimkisi kisisel gorus ve buna cevaben saygili yanit beklerim.

Paylasim konusunda da PHP,ASP,HTML ve Server Yonetim bolumlerini takip ediyorsaniz zaten orada paylasim denilen seyin nasil yapildigini goruyorsunuzdur. Paylasim, hazir birseyleri birbirine postalamaktan ote, uretmek adina fikir paylasimi olmalidir. Bu da benim kisisel gorusumdur. Ancak bu turlu birbirinin kopyasi sitelerden kurtuluruz. Dagitilan oyun scriptleri ve toplistlerden sonra 100 tane ayni gorunumlu site ortada dolasiyor. Yabanci forumlarda hazir script dagitma diye ne bir bolum ne de mesaj oluyor, iste yol bu olmali benim icin.

Birincisi ben bu foruma 700 tane mesaj atmışım vaktin varsa aç bak bakalım bir tanesinde bile seviyesiz yada tartışmaya yol açacak bir yorum yapmış mıyım?Ben forum daha güzel olsun diye fikir beyan ettim sen tam aksini söylüyorsun.Bende sana tekrar ne demek istediğimi açıkladım ben burada tartışama göremiyorum.

Mantık olarak internette herşey var.Yani onun için herhangi bir şeyin olduğu site yapmayacak mıyız?Yani düşünsenize neden forumda makale bölümü var ki?Arasan zaten aynı makaleleri veya benzerlerini ayrıntısıyla bulabilirsin.Umarım demek istediğimi açıklayabilmişimdir.

Benim kesinlikle marez vb. kod yayınlansın şeklinde bir fikrim olmadığı halde konu oraya çekildi.Bende script satışı yapıyorum.Sizce scriptlerin ücretsiz dağıtılmasını ister miyim?

O son cümle gerçekten yanlış tehdit eder gibi neyse bu tarz olaylara çocuklar gibi zıtlık yapıcak yaşı geçtik.Birinin kalbini kırdıysak affola...

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Paylasim konusunda da PHP,ASP,HTML ve Server Yonetim bolumlerini takip ediyorsaniz zaten orada paylasim denilen seyin nasil yapildigini goruyorsunuzdur. Paylasim, hazir birseyleri birbirine postalamaktan ote, uretmek adina fikir paylasimi olmalidir. Bu da benim kisisel gorusumdur. Ancak bu turlu birbirinin kopyasi sitelerden kurtuluruz. Dagitilan oyun scriptleri ve toplistlerden sonra 100 tane ayni gorunumlu site ortada dolasiyor. Yabanci forumlarda hazir script dagitma diye ne bir bolum ne de mesaj oluyor, iste yol bu olmali benim icin.

Kişisel yorumunuz için teşekkürler.Mantık herkesin farklıdır.Bir düşünün araba yapacaksınız.Adamlar belirli bir seviyeye getirmiş şimdi o arabaya sıfırdan başlamak yerine daha iyi hale getirmeye uğraşabilirsiniz.Bunu için tüm büyük firmalar teknoloji satın alırlar.Yani olan birşey kullanmakta yararlı olur.Buda benim yorumum.

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir öneri ücretsiz hazır script download ve anlatım

olup olmaması çokta önemli olmayan bir kategori bence. Yani olsada olur olmasada olur...

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence Olsa Daha Guzel Olur En Azından Bazı Arkadaslarımızın İşine Yarar.

YhuY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha açılmadan sansasyon yarattı bide açılırsa forum birbirine girer herhalde :D

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bence konu çarpıtılmasın sadece dağıtılması yasal olanları paylaşırız olur biter

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
de, işte bi bakmışın biri bigün senin sitenin kopisini koymuş

yani bence de yabancı güvenilir kaynaklardan bulmak lazım. hotscripts.com scripts.com gibi..

bi script indirdin mesela burda kötü niyetli biri "açığı olan" bi script verdi. bilen arkadaşlar düzeltir de bilmeyenler ne yapacak siteleri heklenecek, sürekli sorun yaşayacak..

YhuY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama sonuçta hepimiz paylaşacağız paylaşılanları deneyeceğiz açık bulan yazar kapatılı ha bu açık bilinçli yapılıyosa zaten adam kötü niyetlidir forumdan uzaklaştırılır....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5