İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir Öneri.:

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;

Elimde www.Sanalkeyfi.com Domain'i var Daha once Php-Nuke kurmustum simdi farklı bir sistem yapmak istiyorum ve sizce nasıl bir calisma yapmaliyim bu site.. asLINDA kafamda bir kac sey var ama sizlerin fikirleri daha onemli.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanal keyfi
internette yapılacak en keyifli işler
online oyunlar , gazete sayfaları , burçlar gibi içerik barındıran bir site yapabilirsin ,

cepwap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Boşver logo melodiyi.
Sohbet, fıkra türü şeyler daha mantıklı.

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;

Bildiğim kadarı ile Epeyce Forum sitesi var ve hepsi işlerini oldukca iyi yapiyor zaten akLımdan forum gecmiyor daha cok portal türü bir sey ama nasıl bir icerik olucak ona karar veremedim en cok hangi iceriklere onem vermeliyim.

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:)
Umit napıorsun sen yaw.
Sen nuke'ci adamsın. Nuke kur. Baska bisi yapamazsın zaten :)
Ehuehe.
Ben baska birisiyim hea :)

ArKi

devilsunti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence sadece forum ortamı yap ya da bilgi veren bi site sanalla ilgili

çok kolay olan bir şey deil forum. zaten her yer forum. şöyle düşün 1 kullanici senin yeni yapacagin siteye gelmeden once ( forum yaparsan ) en az 3 forum sayfasinda bulunmus olucak ve gina gelmis olucak!!! forum a uye bulmak kolay degildir, sonra vbulletin kurarsan lisans almak lazim, phpbb kurarsanda çok basit olucak... bir defa forum kurmak demek sitenin adina hakaret etmek olur. sana ve keyif ile forum arasinda 1 bag warmi??? YOK...

bence eglence sitesi yap. fıkralar siirler karikaturler eger yapabiliyorsan logo melodi falanda koy cunku butur seyler cok araniyor. ve pembeli bir site yaparsan yani aşk meşk konulu cok bayan üyen olur, 1 bayan uye demek en az 30 erkek uye demek :) genel bir portalda kurabilirsin...
domain i banada verebilirsin :)) asla hayır demem :)sen düşünürken ben bir şeyler yaparim :)

çok guzel domain almişsin... umarim tekrar phpnuke kurmazsin... malum phpnuke çıktı webmasterlik öldü :)

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tskler yorumlarin icin cok beyendim en son yazdiklarini domain i sana vereyim ayıpsın ben biraz hevesimi alim ondan sonra veririm Dediğim gibi Portal dusunuyorum ama guzel bir portal sistemi kurmam gerekiyor ya kendim yapicam ya yazdiricam aslında yapicak kapasiteye sahip oldugumu dusunuyorum ama istediğim sey tam olarak daha kaliteli bir seydir herkes bir işin en iyisini istiyor benimde amacim o Insallah iyi bir sistem oLusturum Onerileriniz icin cok tsk ediyorum yavas yavas kafamda bir seyler kurmaya basladim..

devilsunti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum basamak gibi düşün bazışeyleri. şimdi belki iğrenç bir tasarim olan site yaparsin 1 ay sonra tasarim il beraber herseyini duzeltirsin. aç dreamweaver i 3 buyuk tablo olustur o tablolarin içlerinede her bölüm için birer tablo yap hazir. sonra aklına başka bir sey gelince onu yaparsin sadece zaman kaybetme düşünerek. birisine bir şeyler yaptırarak hiçkims hiçbir şey öğrenmiyor. benim tavsiyem nekadar da kötü olursa olsun sen yap... şimdi yapsitei uye ol toplistlere yavas yavas ordan hit gelsin. sonra kullanicilarinda isteklerini dinlersin ona gore siten daha net bir şekil alir. yapabilecegim bir sey warsa herzaman yardimci olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5