İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir Oyun İnceleme Sitesinde Nelere Dikkat Edersiniz

Nightmare17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Merhaba arkadaşlar,
Wordpress için yeni bir oyun inceleme teması hazırlıyorum, benzerlerinin aksine çok daha gelişmiş bir alt yapısı olacak (kendi içinde eklentileri, galeri sayfaları vs.) Ancak temanın ön panelinde (ziyaretçilerin gördüğü bölümlerde) nelere dikkat etmeliyim, hangi renkleri tercih etmeliyim?
Kısaca bir oyun inceleme, sitesinde neler olmazsa olmazdır? Tasarımlarını beğendiğiniz oyun sitelerini de yazarsanız memnun olurum.

tinlamazmodunda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence tasarım sade olmalı. Çünkü çoğu oyun inceleme sitesinin arka plan vb. siyah oluyor ve ziyaretçiler gözleri yorulduğu için çıkıyor.

Retall

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de oyun inceleme sitesi kuracağım kardeş, eğer tasarım bittiğinde satmayı düşünürsen alabilirim.

Nightmare17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Bence tasarım sade olmalı. Çünkü çoğu oyun inceleme sitesinin arka plan vb. siyah oluyor ve ziyaretçiler gözleri yorulduğu için çıkıyor.
Arkaplanı beyaz tonlarında ayarlamıştım zaten, çünkü siyah yaptığımda ben de sizinle aynı sorunu yaşadım. başka düşünceleriniz varsa yazarsanız sevinirim. Teşekkürler.

ben de oyun inceleme sitesi kuracağım kardeş, eğer tasarım bittiğinde satmayı düşünürsen alabilirim.
Şu an için temayı satmayı hiç düşünmüyorum. Ancak ileride fikrimi değiştirirsem, size dönerim.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Ben oyun inceleme sitelerinde yazının ön planda olmasını isterim. Temada turuncu, yeşil renkler kullanılmış mı bunlara bakarım. Turuncu ve tonları sevdiğim renklerdir. Logonun basit olmaması gerekir. Çünkü logoya gösterilen özen aslında siteye gösterilen özenin bir göstergesidir.

Nightmare17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Ben oyun inceleme sitelerinde yazının ön planda olmasını isterim. Temada turuncu, yeşil renkler kullanılmış mı bunlara bakarım. Turuncu ve tonları sevdiğim renklerdir. Logonun basit olmaması gerekir. Çünkü logoya gösterilen özen aslında siteye gösterilen özenin bir göstergesidir.
Temada sırasıyla beyaz, gri ve mavi renkler ağırlıktadır. Turuncu ve yeşil oyun puanlarında yer alıyor. Örneğin 9 puan yeşille 5 puan turuncuyla görünüyor gibi. Tavsiyeniz için teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5