İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir programla resmin üzerindeki yazıyı silmek mümkün mü?

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Resmin üzerindeki yazıyı veya grafik reklamı silebilecek bir program var mı?

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Photoshop'la yapılırda bir sürü resmi pixel pixel boyamaya ömrüm yetmez heralde :D Ama programın kendi silme gibi özlelliği varsa söylede bilelim :)

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Photoshop ile çok basit bir şekilde halledebilirsiniz.

Soldan 5. ikon olması lazım ona sağ tıklayıp Clone stamp tool u seçiyorsunuz.

Daha sonra mesela bir deniz resmi var onun üzerindeki yazıyı sileceksiniz. ALT a basılı tutarak yazının olmadığı kısmı tarıyorsunuz. daha sonra altı bırakıp yazının olduğu kısma getiriyorsunuz yazıyı resim kaplıyor :)

anlatabildim mi bilmiyorum. daha detaylı bilgi için psp clone stamp tool diye aratın bulursunuz sanıyorum.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Sanitarium' Alıntı:
Photoshop'la yapılırda bir sürü resmi pixel pixel boyamaya ömrüm yetmez heralde :D Ama programın kendi silme gibi özlelliği varsa söylede bilelim :)

Telif hakli resimler ise photoshop bunlari silemez, haberin olsun.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
eğer fotoğraflar tek katmanlıysa, yazının altında kalan gerçek zemini geri getirmen mantık olarak imkansız, sadece clone stamp tool ile doku taşıyabilirsin. ya da smudge ve blur ile okunabilirliğini yok eder, yakın çevreden doku taşırarak görüntüyü kurtarabilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5