İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir Proje..

katamaran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Sesli Türkçe sözlük programı yaptırmak istiyorum.
Tüm materyaller hazır geriye sadece prgramı hazırlamak kaldı.

Projem kısaca şu:

Türkçe anlamı bilinmiyen kelime yazılıyor. Ve kelimenin anlamı yazılı olarak çıkıyor. Kullanıcı isterse bu kelimeyi sesli olarak dinleyip, telaffuzunu öğrenebiliyor.. (Babylon Sözlük örneğinde olduğu gibi..)

Bu proje hangi programlama dili yada dilleriyle yapılır? Kim yapar? Nasıl yapar? Ne kadar zamanda ne kadar fiyata yapar?..

(Konuyu yanlış yere açtıysam şimdiden hepinizden özür dilerim.)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar Sesli Türkçe sözlük programı yaptırmak istiyorum.
Tüm materyaller hazır geriye sadece prgramı hazırlamak kaldı.

Projem kısaca şu:

Türkçe anlamı bilinmiyen kelime yazılıyor. Ve kelimenin anlamı yazılı olarak çıkıyor. Kullanıcı isterse bu kelimeyi sesli olarak dinleyip, telaffuzunu öğrenebiliyor.. (Babylon Sözlük örneğinde olduğu gibi..)

Bu proje hangi programlama dili yada dilleriyle yapılır? Kim yapar? Nasıl yapar? Ne kadar zamanda ne kadar fiyata yapar?..

(Konuyu yanlış yere açtıysam şimdiden hepinizden özür dilerim.)

bu proje daha önce yapılmıştır kesin iyice araştır bence sonra gir bu işe sonra hüzünle sonuçlanabilir.

katamaran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Proje web tabanlı olmayacak.. Program olucak. Kurulumlu.. Cd üzerinden dağıtımı yapılacak.. Bir üniversite bünyesinde yürütüyoruz projeyi.. Eğitim ve hizmet amaçlı hazırlıyoruz..

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Eğer bir iki gün içerisinde istemiyorsan sana ücretsiz olarak yazabilirim.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
eğer yazacaklarınızın genele yayılması açısından bir engel yoksa başlık altında yazmaya devam edin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5