İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir proje

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiyede yeni bir sistem düşünüyoruz. 1000 pop up gösterimine 1.2 dolar ödicez. Sadece türk sitelerin pop upları olacak. Herkeste pop up kullanıcı başına 1 kere açılacak. Böle bir sistem olsa başvururmuydunuz. Her zaman türk sponsor diyip durdunuz güven dediniz. Bana güveniyorsanız temelini attığımız proje için görüşlerinizi yazarsanız sevinirim. Teşekkürler..

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alican buraya yazman bence hata oldu nedeninide söylicem ne yapmak istediğini anladım gibi msn den göreüşelim şimdi. extra öneri yapayım tabi kabul edersen :)

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neden popup? da ısrar ediyorsunuz popup okdar iyi bir şeydeğil çünkü tarayıcıların yeni versiyonları bunları otomatik engelliyor ve bu uygulama site ziyaretcisini son derece rahatsız ediyor. tıklama oranıda oldukça düşük diyebilirim.

E

erotika

Misafir
Tıklama oranı ile alakası nedir ? Pop up bu tıkalamaya bakmaz. Ayrıca eg-zotik sitelerde 5 bin tekil(günlük) bir sitede % 60'dan fazla pop up bile çıkabiliyor. Sitelerin ziyaretçi kitlesine bağlı..

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Darkman 2sinin alanı farklıdır. Pop upta adam o siteye girmeye mecburdur. Haberi yoktur ama reklam eninde sonunda yapılır istenilen sayıya. Pay per clicklerde ise sadece isteyen kişi firma yada site hakkında detaylı bilgiye ulaşır ama giren adam yani parayı kazandıran adam ilgili adamdır. 2si farklı reklam seçenekleri ve 2 alanda da siteler açacağız. İçin rahat olsun :) eg-zotika saol

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne olur günde 5000 kişiden 5.8$ oldugunu farzetsek ayda 174$ yapıyo hadi 170$ olsun ben varım :pPp adsensedende aşşagı yukarı bunu kazanıyos ama olsun sonuçta nakit para :pPpp

.Onur.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Onun yerine intellitext veya adsense tadında bir şey yapman daha karlı olabilir.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl bir siteye pop-up açılacak ? veya hangi siteye açılacak nasıl bi şe olacak ? biraz daha detay verirsen sevinirim...

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Random olarak pop up açacak siz panelinizden açılmasını kabul ettiğiniz kategorileri seçeceksiniz. İleride kategorilerin bazıları daha fazla kazandıracak. Sistem böyle işleyecek..

E

erotika

Misafir
Projede görevliyim ve bir arkadaşıma yardım amaçlı bilgi vs topluyorum.

Arkadaşın sorduğu olay şöyle gerçekleşecek. Webmaster'lar ve Reklam verenler için kategoriler oluşturulacak. Ve tabii ki filtreler olacak.

Örneğin webmaster'lar pop up gelecek olan kategorileri seçebilecek, istediğini çıkartabilecek. (Örneğin eg-zotik istemeyen erotiği çıkarır.) Ayrıca tüm kategorilerdeki siteler bakabilecek ve rakip, vs. varsa filtreleme koyup o siteye pop up gitmesini engelleyebilecek. Aynı şey reklam verenler için de geçerli olacak. Ve gayet ucuz olacak fiyatlar.

Projeye yakın bir arkadaşım için destek oluyorum, sahibi ben falan değilim, yanlış anlaşılmasın.

Umarım başarılı bir proje olur.

G

GeNeSiS

Misafir
Kaliteli bir proje olacağı doğru. İnşallah uzun ömürlü olur.

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
açıkçası ben reklam veren olarak bu sistemde reklam yapmayı düşünmem.

ayrıca hangi programlama diliyle yapacaksınız , faturalandırmayı nasıl yapacaksınız , telefonla aradığımızda karşımızda birini bulabilecekmiyiz , karşımızda bir şirket veya bir kurum olacak mı ?

mesela bir arkadaş hesap yapmış 170 $ aylık kazanırım diye. ben tek başıma 1000$ 'a yakın para yaparım. TR'de bu parayı yapabilecek çok adam var. yani yüzbinlerce dolarlık reklam almalısınız ki bize bu kadar para ödeyebilesiniz. bu kadar reklam almanız için de yukarıdaki soruları cevaplamanız gerekmektedir.

Bugüne kadar hiç bir yerli kurum bu işi gerçekleştiremedi. Umarım siz gerçekleştirebilecek bilgiye ve hırsa sahipsinizdir. ama ben bu konuda biraz karamsarım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5