İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir Projem Ama Artık Sizlerle! <3

CeeK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese Merhaba ,

Aklimda Bir Proje Vardi Yapamadım Olmadi Kısmet Degilmis vs felan fistık:=)

Sizlerle paylasmak istedim Mesela Söyle bir Sistem olsa Sizce Nasil Olur?

Arkadaşlik Sitesi olacak ve Artık kimse birbirini kandıramayacak o devir bitecek
Siteye üye olmak için Video yüklemen gerekecek Commente yani yoruma Örnek veriyoru Merhaba Adım Murtaza 23 Yaşındayım istanbulluyum paramda çok:D

Bu Söyledigi kelimeyi videodada Aynı şekilde yapacak yani lafın kısasi sisteme üyelik video ile olacak video yüklemek zorunda olacak insanlar ve böylece ne kimse kimseyi kandıra bilecek nede bakasının resmini koya bilecek

Not Belki konunun yeri burası olmaya bilir egerki uykun degilse tasınırsa sevinirim tşk ederim

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Tüm liseliler kızlara doldurtacak videoları hoop sitene üye olacak insanlar birbirlerini kandırmaya (veya site yöneticileri yapacak) devam edecek...

Ya da YouTube dan bir dünya bayanların videoları var onlardan alıp atacak falan filan gerisini siz düşünün artık...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Geçen hafta bir film şirketinden bir arkadaşla konuştum. Benzer birşey için fiyat teklifi istemişti. Ama onlar daha çok meslek ve hobi gruplarına göre insanları bir araya getirecek video komunitesi diye düşünüyorlardı. Baya da ciddi girişmişler parasal olarak. Benim teklifi beğenmediler, zaten benim de ilgimi çekmemişti :)

Basit olarak düşündüğümde herkesin video yollama imkanı olmadığı için insan sayısı baya bir azalacak pazardaki. Belirli bir komunite veya tarza yonelik (niche) özelleştirirsen belki tutar. Ama zor.

CeeK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tüm liseliler kızlara doldurtacak videoları hoop sitene üye olacak insanlar birbirlerini kandırmaya (veya site yöneticileri yapacak) devam edecek...

Ya da YouTube dan bir dünya bayanların videoları var onlardan alıp atacak falan filan gerisini siz düşünün artık...

Yok bu olay olmaz yorumda adım hüseyin diyorsa videodada onu demek zorunda.

evet belli bir kısım olacak sonucta herkesin video ekleme fırsatı olmuyor dedigin gibi bir potansiyele sahip olmak gerek yani kemik kitleye

sadece ben paylastım param olsa inanın bu sistemi yapardım yapamadıgım için düşünen arkadaşlara sadece söyledim

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlık sistemi kısmı haric gerisi nerdeyse bitmiş durumda :)
entegre edilebilecek arkadaşlık sistemleri aranmakta

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
eğer işin içine arkadaşlık girerse gerçeklik yalan olur. :)

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu işin profesyonel olması gerekiyor, onun içinde online video kaydı + ses olması (site üzerinden) gerekiyor. Bunu yapacak babayiğit varmı? :)

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yapılmışını göstersek ?
imzamdaki adresi deneyerek başlayabilirsiniz kameranız ve mikrofonunuz varsa lütfen deneyin

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satmaktan kasıt ? anlayamadım afedersiniz

bu arada kamerası olan bir arkadaşınızdan size ordan mail atmasını isteyin :)
çift taraflı test yapılabilir böylelikle

navarro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu sistemi kurup 20 bin ytl harcansa 1 numara olur Türkiye'de.Fotograflar aldatıcı olabiliyor bazen, video olayı tutar ama büyük tanıtımla başlanması lazım.Bide kamerada okuyacağı metin olacak. Ben Ahmet 23 yaşındayım şu işle meşgulum filan.
Tutar.İyi olur kurunda izleyelim milleti:)

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Metnide kendisi yazsın canım :) o kadarınıda biz vermeyelim dimi eheh
ama bunun benzeri bişi yapıyoruz biz şu anda
kendi yeteneklerini gösterebilecekleri bir site
arkadaşlık sitesine bir türlü ısınamadık ta

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese Merhaba ,

Aklimda Bir Proje Vardi Yapamadım Olmadi Kısmet Degilmis vs felan fistık:=)

Sizlerle paylasmak istedim Mesela Söyle bir Sistem olsa Sizce Nasil Olur?

Arkadaşlik Sitesi olacak ve Artık kimse birbirini kandıramayacak o devir bitecek
Siteye üye olmak için Video yüklemen gerekecek Commente yani yoruma Örnek veriyoru Merhaba Adım Murtaza 23 Yaşındayım istanbulluyum paramda çok:D

Bu Söyledigi kelimeyi videodada Aynı şekilde yapacak yani lafın kısasi sisteme üyelik video ile olacak video yüklemek zorunda olacak insanlar ve böylece ne kimse kimseyi kandıra bilecek nede bakasının resmini koya bilecek

Not Belki konunun yeri burası olmaya bilir egerki uykun degilse tasınırsa sevinirim tşk ederim

sen yenisin galiba :D

aytuggg

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkesin video çekip koyması zor olabilir..

üşengeç bir milletiz,insanlar 3-5 boşluk doldurup üye olmaya çekiniyo..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi