İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir Reklam Firmasından Beklentileriniz/İstekleriniz Nedir

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bir Reklam Firmasından Beklentileriniz/İstekleriniz Nedir
Neler olamalı
Neler olmamalı
Nasıl Olmalı

Fıkır ve ısteklerınızı yazarmısınız

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Atmamalı.En azından bir uyarı göndermeli.Tabi tık ücretleri de tatmin edici olmalı.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Reklam yayimlamasak bile bize para vermeli :)

Saka bi yana, durust olmali.
Paralarimizi zamaninda odemeli.
Odeyemede sıkıntı yaşanıyorsa(bankanin teknik problemleri gibi) bunu izah edebilmeli ve bizim sayemizde kazandigi parayi babasinin hayrina para dagitiyormus gibi yuzumuze vurmamali.
Reklam firmasi reklam vermekle birlikte reklam sistemini kendisi yonetiyorsa bu sistemin kararli calistigina emin olduktan sonra reklam vermeye baslamali..
Bizimle isi bitmeden ve bittikten sonra mail adreslerimizi para karsiliginda satmamali..

Simdilik aklima gelenler bunlar..

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba

Herşeyden önce dürüst olmalı ödemelerini zamanında yapmalı

yayınlayacağı reklamları alırken seçici davranmalı bence webmasterların reklamlarının dönmesi dışında reklam olanağı sağlamalı yani kurumsal reklamlar yayınlamalı ve bunu geliştirmeli örnek reklamz verebilirim tabi reklamz gibi olsun demiyorum :) yani izlediği politika açısından reklamz zapmedya gibi çalışmalı diye düşünüyorum.

Saygılar

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Kolay kullanışlı bir kontrol paneli, ödemelerde minumum aksaklık ;)

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir siteyi kabul etmiyorsa veya o an onunla calisamayacaksa nedenini acikca belirtmeli. Süphe ve forumlarda tartismaya neden acip kötü biz izlenim vermemeli. Adsense gibi gecersiz klik deyip kestirmemeli. Millet adsense disinda secenegi olsa coktan gecmisti.
Eger bir siteye reklam verememenin nedeni sitenin hitap ettigi kitle ise ne beklendigi söylenmeli ki webmaster de ona göre kendini gelistirsin.

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Degerlı goruslerınız ıcın tesekkurler
Extradan belırtmek ıstedıgınız ve ya olmasını ıstedıgınız seyler nelerdır
*durustluk
*Odemede aksamada mınumumluk
*Webmaster ıle ıletısım
*KOlay panel kullanımı

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
mümkünse tık ücretleri 1 kuruş altı olmasın, yarım kuruş hatta 0,2 kuruş veren yerler bile gördüm. gerçi 1 kuruşta çok düşük :D

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
mümkünse tık ücretleri 1 kuruş altı olmasın, yarım kuruş hatta 0,2 kuruş veren yerler bile gördüm. gerçi 1 kuruşta çok düşük :D

:D Sanırım Turk sponsorlardan sıkayetler genelde tık ucretlerı hakkında oluyor guzel reklam anlasmaları ıle bunlar ıyılestırılebılır

Suan sıstem ve kullanım ıcın gereklı olan ihtıyacları ogrenırsek daha ıyı olacak

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en önemlisi tık başına ücret vermeli :D çoğu yer vermiyor da :p

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Para kazandırmalı, kazandırırkende güldürmeli. Güldürürkende düşündürmeli :p

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Dürüst reklam yayınlayıcıların olduktan sonra herşey iyi gider, bunu bulmak zor olduğu veya yeterli sayıda olmadığı için google adsense tarzı kurallar koymak zorundasın. Reklamveren açısından da sitelerin doğru düzgün olması lazım, örnek olarak katreklam iyi bir proje desteklenmeli fakat reklam vermekten çekiniyorum, araştırdığımda abuk sabuk sitelerde (google adsense kandırmaya yönelik siteler gibi) reklamları yayınlanıyor. Böyle olunca da denemek istemiyorum.
Reklam yayıncıları ne istersiniz diye sorarak işe başlama, reklam veren ne ister diye işe başla.

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadece tik reklamlar ile calismamali. Tik reklam webmasterin kolayina geliyor, ama bence her tiklayan reklama gercekten ilgi gösterdigi icin tiklamiyor. Reklamciya markalasmayi da anlatan ve bunun reklam gösterimi ile oldugunu anlatabilmesi lazim. Böylece sadece markalasmak icin gösterim basi reklamlar olabilir.

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Dürüst reklam yayınlayıcıların olduktan sonra herşey iyi gider, bunu bulmak zor olduğu veya yeterli sayıda olmadığı için google adsense tarzı kurallar koymak zorundasın. Reklamveren açısından da sitelerin doğru düzgün olması lazım, örnek olarak katreklam iyi bir proje desteklenmeli fakat reklam vermekten çekiniyorum, araştırdığımda abuk sabuk sitelerde (google adsense kandırmaya yönelik siteler gibi) reklamları yayınlanıyor. Böyle olunca da denemek istemiyorum.
Reklam yayıncıları ne istersiniz diye sorarak işe başlama, reklam veren ne ister diye işe başla.

Dusuncelerının coguna katılıyorum
*Ne yazıkkı bızımde katı kurallarımız olacak,reklam yayıncılarıgenelde hıleye basvuruyor
*Her basvuranı almayacagız
*Sıtede bellı bır kalıte arayacagız
*Önemlı olan reklam veren ıcın en ıyı gerı donusu saglayabılmek

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlara Katılıyorum ve Ekliyorum :)
Güzel Bannerler.
Bannerlerin Boyutu Büyük Olmucak Ort : 20 - 30 Kb.
Ve Bannerin Açılma Hızı Müşterilerinizin Sitesi Bannerler Yüzünden Kasmasın.

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlara Katılıyorum ve Ekliyorum :)
Güzel Bannerler.
Bannerlerin Boyutu Büyük Olmucak Ort : 20 - 30 Kb.
Ve Bannerin Açılma Hızı Müşterilerinizin Sitesi Bannerler Yüzünden Kasmasın.

Banner sınırlamasını dusunuyoruz
Ilgınıze tesekkurler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

<-->sekito <-->sekito