İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir Rezillik Daha!

S

sezgin

Misafir
Merhaba, internette gezinirken şans eseri rastladığım siteyi sizlerle paylaşmak istedim. Türk Webmastırının ne kadar sadık ne kadar emeğe saygılı olduğununun göstergesi. tabi bu ilk değil sonda olmayacak..

1. Site www.chatmekani.net

2. Site www.bahanem.com

Yorum sizin.

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tasarım için birşey söyliyeyim tabloları alıp sitesinin belli bir bölümünde kullanabilirdi çünkü bunlar free dağıtılan template. Tüm tasarım şablonuda belki alınabilirdi, senden olmassa araştırıp templateini bulması gerekirdi.

Ama içerik ve tüm yazılar aynı o yüzden ayıpladım.Mail at ulaş belki bir sonuç verir :)

Halo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çüş bee. Hadi template ı kopyalasa birşey demiyeceğim, içeriği de kopyalamış.
Sağdaki menüdeki linklere tıklayınca açılma şekli de aynı.
Diyecek laf bulamıyorum.

S

sezgin

Misafir
evet hic farklı yani yok sanırım arkadaş daha yeni yeni tasarlıyor :) templateyi alsa üstünde oynasa hic önemli degil. ama noktası virgülüne kadar ayni bi asagda sezgin yerine emir yaziyor birde banner farklı. eğer arkadaş bu foruma takılıyorsa onu şiddetle kınıyorum!!!

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha öncede sledim yine sölüyorum.. hadi kolaysa myneti kopyalayın.. Kaliteli şeylerin taklidi olmaz sadece.. Olsa bile orjinalinin yanında sönük kalır.. O çaldı bu aldıları bırakalım artık..

M

murme

Misafir
bencede 2side dandik site zaten kopyalasan nolcak bunu zengin mi olucan hazir templateye site yapmis adam

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyle yapan, bu tip insanlara söylenicek çok NET sözler var ..

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ehuehu işin esprisi bahanem.com un sahibide bu forumdan biri bana reklam için gelmişti msn den :)

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Chat yada sevgi sitelerinin ( tasarimlari hakkinda yorum yapmamakla birlikte ) icerikleri hep ayni gibi geliyor. Kadinlarin dili, Ask nedir? , Ilk Gece, Sevgi Sozlugu ..vs Buda biraz garip geldi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi