İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir Sayfada 9 Adsense Reklamı Gördünüz mü ? Görmediyseniz Buyrun

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
ben 3 ten fazla reklam koyunca 3 den fazlası çıkmıyor ve bende anlıyorum 4 oldugunu :D

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
iframe ile girmiş olabilir, seliminde dediği gibi, dördüncüde çıkmıyor genelde,

zaten, ads yakında hesabına bakar onun , sinirlenmek sağlığınıza zarar, gereksiz :)

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4.de çıkmıyor aynı reklam evet.
muhtemelen iframe olayı.

Tejix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende 3 ten sonra sayfa görüntülenemedi diyordu.. vay bee adam nasıl koymuş 8 tane :)

ruud

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Profesyonel bir site, böyle amatör bir hata yapması çok ilginç.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"belkide sadece ilk mesajdan sonra koymak istediler tüm mesajlardan sonra çıktı" diye iyi niyetli düşündüm ama 9 tanede normalde çıkmaz iframe kullanmayınca, demekki bilerek ve isteyerek yapılmış bir yerleşim.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
belki sadece ilk mesaja eklemek isderken kodu yanlış yere ekleme neticesinde tüm mesajlara eklemiş olabilir.

islam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bahsettiginiz sitenin yöneticisi macro media ekibinin yapımcılarından...

macromedia 8.0 ı yuklerken kurulma asamasında cıkan ısımlere ıyı bakın :) yönetici isimlerini

göreceksiniz

Ekshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir iframe kodu var. Ve o sayfada kaç adsense çıkıyorsa o kadar iframe kodunu gördüm. İnceledim kodda geçen url şu http://adserver.abiproject.com/adframe.php?n=aea2853a bu url tıklandığında ise 468x60 boyutlarında flash banner çıkıyor. Oysa ki sayfamızda flash banner yok. Flash içerisinde google reklam js kodlarını çeviriyoruz ve sayfamızda görüntülenmesini sağlıyoruz. Sayfanın kaynağını görüntülemek istediğimizde ise google kelimesi sadece 1 defa geçiyor. Bu da iframe kodlarımızın o işe yaradığını kanıtlayabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5