İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir sayfaya 3 tane adsense reklamı + firefox reklamı eklesem yasakmı ?

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bir sayfaya 3 tane adsense reklamı + firefox reklamı eklesem yasakmı ?

Google AdSense Reklam Biçimleri girdim orda bu yazıyor 3 reklam ünivetesi diyor İçerik için adsense 3 tane yerleştircem 1 tanede firefox yerleştircem yasakmı yani ?
Not: Şu anda AdSense yayıncıları, bir sayfaya en fazla üç reklam ünitesine kadar yerleştirebilirler.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
dün cevap olan ilgili başlığa mesaj yazmıştınız!!

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
yazdıklarımız itibar görmüyorsa, aynı sorular 3 günde 1 soruluyor ve cavaplanıyorsa, soruları her konunun moderatörü vb. cevaplasın o halde.
boşuna yazmışız bu kadar zaman. bir daha bilgilendirici cevap yazmayız..

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
yazım sizi hedef almak için değil bunu ek olarak belirteyim.
bu konu uzun süredir beni rahatsız ediyor.
sorulara gelen cevapların birçoğu birbirinden farklı oluyor. o zaman okuyucu, cevap arayan kime inanacak? bunun da bir denetleme mekanizması yok maalesef forumda.
öyle değil yanlış bilgi veriyorsun da denmiyor çünkü cevabı hazır, ben yapıyorum banlanmıyorum!

nasıl oluyor da kuralları belli bir organizasyonda bu kadar farklı yazılar yazılabiliyor onu da anlamıyorum.

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
yazım sizi hedef almak için değil bunu ek olarak belirteyim.
bu konu uzun süredir beni rahatsız ediyor.
sorulara gelen cevapların birçoğu birbirinden farklı oluyor. o zaman okuyucu, cevap arayan kime inanacak? bunun da bir denetleme mekanizması yok maalesef forumda.
öyle değil yanlış bilgi veriyorsun da denmiyor çünkü cevabı hazır, ben yapıyorum banlanmıyorum!

nasıl oluyor da kuralları belli bir organizasyonda bu kadar farklı yazılar yazılabiliyor onu da anlamıyorum.

Cevabımı aldım Teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5