İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir script yazdırmak istiyoruz

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

Font sitemiz için bu işe uygun bir scripte ihtiyacımız var. Bu ihtiyaca hitap eden (mesela resim ekleme olanağı olan) bir script varsa düzenleyecek ve yoksa yazacak bir php ciye ihtiyacımız var.

İlgilenenler özel mesaj atarlarsa memnun olurum.

C

cappytoi

Misafir
aklıma gelen yapılabilecek özellikler:

- Ttf fontlar için otomatik örnek resmi
- Otomatik resim oluşturulamayan fontlar için resim ekleme ya da direkt adı ile ekleme
- Font arama
- Admin paneli
- Template ile yapılan sayfalar (türkçeye çeviremedim: template based)

Fiyat/Süre:
- Lisans olarak (başkasına da satabilirim) 200$/1.5 Ay
* Diğer özellikler: Yükleme ve adminde ayar eklentisi, bedava kurulum, basit dizayn
- Direkt satarak (ne isterseniz yapın şeklinde ister sat ister dağıt) 400$/3 hafta
* Diğer özellikler: Yükleme ve adminde ayar eklentisi yok, bedava kurulum, basit dizayn

Not: Yazdıklarıma garanti veririm. Herhangi bir sorun olduğunda scripti yapmamdan diyelim 1,5 sene sonra bile olsa hata varsa düzeltirim (scriptten kaynaklanacak her türlü sorun için) Fatura +%18 kdv. Referanslar için forum.ceviz.net ve bu forumu kullanabilirsin. İş yaptığım bir kaç insandan da fikir almak istiyorsan bana mesaj at söylerim konuşursun. Msnim [email protected]. Kontrol ve düzenin yerine oturması için süreye 1 hafta opsiyon koyarım (tam anlamıyla çalışması için) Dizayn yapmam! Template varsa ücretsiz uyarlarım. Esktra özelliklere de açığım.

Kolay gelsin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5