İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir serefsiz daha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tunahan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Odun herif. Madem caliyorsun,

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Oda ne.
O kodu bırak, herif minicik.net reklamınıda kaldırmamış.
:)

L

Limitsiz.Net

Misafir
Cok iyi webmaster olan arkadasım madem cok iyisin caldırmasaydın :) Komiksin sadece muhattabım değilsin git kendi capındakilerle uğras ...

G

guajira

Misafir
Limitsiz.Net' Alıntı:
Cok iyi webmaster olan arkadasım madem cok iyisin caldırmasaydın :) Komiksin sadece muhattabım değilsin git kendi capındakilerle uğras ...

Sadece ama sadece gülmek geliyor içimden :D
Yavuz hırsız kendini gülünç duruma düşürüyo desene. :p

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilginç bi savunma yöntemi. tüm hırsızları serbest bıraksınlar tabi :)

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Limitsiz.Net' Alıntı:

Ben webmasterim diye bir sey soyledim mi?
Evet ben kendi capimdakilerle ugrasirim zaten. Bir hirsiz benim capimda degildir. Bunun yanisira, caldirmasaydin diye bir kelimeyi nasil kullanabiliyorsun enteresan dogrusu. Cunku cok tuhaf bir savunma yontemi. Kimin komik olduguda diger arkadaslarin yazilarindan belli oluyor. Sende limitsiz.net i bana caldirma sakin. Gerci ise yarar birsey yok sitede ama, emin ol ugrasirsam canini yakarim.
Sorunsuzmp3.com benim degil. Tanidigim birisine ait. Dua et o ugrasmasin seninle.

G

guajira

Misafir
ArkadaSYeri' Alıntı:
Sorunsuzmp3.com benim degil. Tanidigim birisine ait. Dua et o ugrasmasin seninle.

Zaten o uğraşırsa yandı gülüm keten helva. O zaman "white ass black ass" ortaya çıkar :D

Limit mimit bırakmaz ortada alimallah :p

Tunahan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tuh be. Keske yazmasaydik buraya. Degistirmis sayfayi. Artik hit gondermiyor :D

L

Limitsiz.Net

Misafir
ates olsanız kendinizi ısıtamassınız yürüyün gidin be işinize :) canımı yakarmış maymuna bak adammısın sen be sen git kumda oyna ...

burda karizma yapcam derken yanlıs insanlara bulasıyorsunuz asıl sizler akıllı olun .

söylediğim gibi burda bir kac arkadasımın dışında muhattap aldığım adam yok kendime bir sorununuz varsa yeri burası değildir.

[email protected] yazarsın mailini canım isterse cevap yazarım

herkes kendi işine baksın benide bu tarz aptalca muhabbetlere karıstırmayın!

hakkımda yorum yazmayın sorunu olan gelsin benimle görüşsün !

systeamx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Az Konus Çok Çalış

hata sadece calandami ? ben orasini anlamadim okuyorumda herkes ayri havadan oynuyor. bir hit yukselmis biri webmaster demis ne is ne alaka. ufak bir konu anca bu kadar buyutulur. cocuklasmayin derim ben. madem o kadar buyuk insanlarsiniz. konusmayin icraat gosterin. hekleyecekmisin konusacagina hekle gitsin. daha neyin muhabbetini yapiyorsun sen . yok ona soylersem kotu olur. yok bu duysa beter olur. coluk cocuk muhabbeti bunlar kardesim. Bos konusmayin....

ArkadaSYeri' Alıntı:
*************************************************************************************. Sende limitsiz.net i bana caldirma sakin. Gerci ise yarar birsey yok sitede ama, emin ol ugrasirsam canini yakarim.

Tunahan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Limitsiz, benimde canim isterse mail atarim, canim isterse buraya yazarim. O benim sorunum. Hirsizlik ancak boyle savunulurdu tebrikler sana.
Kimseye bulastigim yok. Bulasacak olsam, siten ile ugrasmam zaten. Yanlis adam oldugun belli. Cunku yanlis konusuyorsun. Yanlis adama bulasiyormusum. Peehhh.
systeamx : Seni zaten kaale almiyorum. Herkes ayri telden caliyor demissin. Senin hangi telden caldigin mechul. Bu konuda hek vs ibaresi gordunmu sen?
Kim heklerim, indiririm demis. Veya o sitenin sahibi kimin sitesini hekleyerek halletmis herhangi bir sorununu ?
Suna soylersem kotu olur diye bir seyde yazildigini zannetmiyorum. Duyarsa yazilmis. Bunlar farkli seyler. Ama ben sanirim bunu bosuna anlatiyorum. Cunku 12 / 13 yas sinirindakiler anlamaz ;)

DarK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
insanların emeğine saygı göstermeli bence. herşey gelip geçiçi.

şunuda sölim bari ben webmasterliğı kitaplardan okuyarak veya forumlara bakarak öğrenmedim geocitiesde fln çok arakladığım site hala duruyor o şekilde kendimi gelişdirdim :) ki toplistin ne demek olduğunu fln bilmiyordum bakıyorudm güzel janjanlı bişe kodda onun adı yazıyor boşver önemli deil diyip bırakıodum :p bence sonuçda birçok kişi bu yollardan geçmişdir... ama çaldıkdan sonra kendini haklıymış gibi göstermesi ilginç.

G

guajira

Misafir
DarK' Alıntı:
çaldıkdan sonra kendini haklıymış gibi göstermesi ilginç.

En anlaşılmaz nokta da bu zaten. Çaldım der özür dilersin. Ama kendini savunmaya kalkarsan komik duruma düşersin :9

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bir konu acmisim burda orda bu kisi bir cevap yazmis bisey anlamadim zaten ama yazdigi bir kelime yakistiramadim simdi anladimki ne insan oldunu muhatap olmam böyle kisilere ama sizlerin dedigi gibi emege saygi duymak gerek....saygilarimla..

L

LibRa

Misafir
@Tunahan
Uyusmadık Hic Ama :) Neyse Bu Konuda Her zaman Arkandayim heleki Bu adam limitsiz.net Olursa
@Limitsiz.Net
Be Amele :) Cin Olmadan Adam carpmaya mi calisiyorsun Odun Adam Bi Zamanlar bana Laf Atardin "ArKi" Seni cogaltir Cogaltir Nufusuna Kayıt Yapar Hadi Guzelim Bu Konularda Fazla Takilma Istersen Amelelikten Kralliga Devri Bitti Calma Sevis PUahahaha

fat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
e bu forumda moderatör nerde.Çaldım çırptım, sizin emeğinizi çaldım, ben hırsızım diyen üstelik bide kabadayılık taslayan bu hırsız iyinet webmaster forumlarında yazmaya devam edecekmi

c0d3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burdaki moderatorler kisiye gore muamele yapiyor @fat ... Biz bir bilgiyi paylasiriz ban yeriz millet birbirine kufur eder hakaret eder saygisizlik eder bas ustunde tutulur ... Bu dunyanin neyinde adalet var ki bunda da olsun ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi