İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir site reklama tıklamaya bu kadar zorlar

Inferno

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Arkadaşlar irc sunucum var ve spam olarak takılan bir reklam sitesine girip bakayım dedim. Gelen reklam şuydu: Şu anda Fenerbahçe- E.Frankfurt Maçı Oynanıyor. Bedava Lig tv yi izlemek İçin www.eligtv.eu.tc ve siteye bakarmısınız :D
http://www.eligtv.eu.tc/ artık bu kadarınada pes doğrusu!

Yayından Sadece ses Geliyorsa ,lütfen alttaki banner e tıklayınız.Yine Ses Gelirse En Üstteki GOOGLE reklamlarına Tıklayınız...

ALTTAKİ 5 LİNKTEN BİRİNE TIKLAYIN! SORUN ÇIKARSA DİĞER LİNKE GEÇİN...
ÖNEMLİ HATIRLATMA! YAYIN SADECE ÜSTTEKİ RESİM'E VE EN ÜSTTEKİ GOOGLE REKLAMLARINA TIKLANDIĞINDA AKTİF OLMAKTADIR...

İNTERNET EXPLORER SORUN ÇIKARIYOR. O NEDEN LE FİREFOX U TAVSİYE EDİYORUZ.

İndirmek için Alttaki Resme tıklayın

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
SİTEMİZİN ANLIK MAÇ KOTASI 600 KİŞİ İLE SINIRLIDIR. BU NEDENLE SİTEDE 30-40 DK ÖNCEDEN BEKLEMENİZİ ÖNERİRİZ :D

ankara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vatandaşta şaşırdı napacanı :) o değil sedo parked goldkey derken googlede sülalemizi banlıcak ülke olarak kullanamıcaz ondan korkuyorum gerçi bi dönem bizde belli çakallıklar yapmaya çalıştık ama bu kadar basit değildik.... ama bi arkadaşım google sülaleni banlıcak yeter lan diyince geri çekildik şimdi helalinden kazanıyorus :) geçmiş geçmişte kaldı artık ciddi ve uslu bir çocuğum :p sonumuz hayrola ggoole ülkemizi sevmiyor.. sevmezde...

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kullanıcıları moron mu zannediyor; ses gelmiyosa üstteki google firefox indirmeye tıkla, ses varda görüntü yoksa alttaki google reklamına tıkla, sorun devam ediyosa hepsine tıkla,

google yakında bu arkadaşa " TIK" lar.

Arayan Adam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Muhtemelen 10 yaşında birine ait bir sitedir.
Üzerinde konuşmaya bile değmez bence... Yazık...

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence hiti 1 diildir en azından buradan çogumuz girip baktık bi gariplik var :)

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahu benim bildiğim hile kurnazlık gerektirir bunun kurnazlıkla alakası yok resmen soytarılık. Hani bende insanları google reklamlarına nasıl tıklatırım diye düşünüyorum ama sadece sayfaya nasıl yerleştirirsem tıklatırım diye düşünüyorum.Gitde tıkla demiyorum. Allah akıl versin bunlara. YAZIK

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5