İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir sitede reklamlar Çıkarken ötekinde çıkmıyor..

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Yaklaşık 1 yıldır aynı adsense hesabını kullanmaktayım bu zamana kadar hiç bir sorun çıkarmamıştı Son üç gün boyunca bi sorun ile karşı karşıyayım... Bütün sitelerimdeki google reklamları düzgün bir şekilde çıkar iken forum sitemdeki reklamlar görünmüyor, ilk başta http error hatası veriyordu reklamların bulunduğu kısımlarda daha sonra ise hiç birşey çıkmamaya başladı, dün akşam tekrar denediğimde ise saçma sapan birşey oldu adsense reklam kodları yerinde sanki iframe ile başka park edilmiş sitelerin reklamları görünmeye başladı, Bu nedir neyin nesidir bilen veya daha önceden başına gelen varmıdır acaba?

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
<script type="text/javascript"
src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">
</script>
renkli olan kod bölümünün yerleştirdiğin adsensede silinip silinmediğini kontrol et.
error şeklindeki hatalar genelde bu kısımdan kaynaklanmaktadır.

Ataberk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı durum bendede oldu 2 gün önce çözmeye çalışıyorum hiç bir uyarı gelmedi googleden ama reklamlar çıkmıyor diğer sitede çıkıyor. Kurallarına aykırı hiç birşeyde yapmadım üstelik 2 aydır kullanıyordum bi anda oldu. İnşallah banlanmadık: )

M

memox

Misafir
Eğer Bu sayfayı Görmeye Yetkiniz Yok Mesajı Alıyorsanız Google Adsense Domaininizi Banlamıştır.Bunu Site Tanı Aracından Öğrenebilirsiniz.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer Bu sayfayı Görmeye Yetkiniz Yok Mesajı Alıyorsanız Google Adsense Domaininizi Banlamıştır.Bunu Site Tanı Aracından Öğrenebilirsiniz.

Sitemde bir sayfayı engellemiş. O da aradığınız sayfa bulunamadı diye bir hata mesajı sayfası :) Herhangi bir zararı olur mu acaba ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5