İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bir soru ? adsense

hemato

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadasın adsense 95 dolarda domaın ban yemıs

reklamınını sıtemde 2 gun koymamı ıstıyor

bunun bana sakıncası olurmu ban vs.

olmassa koyucamda . :)

mua

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Eğer reklamlar senin sitende görüntülenirken hesap ban yerse senin domain de bir daha adsense'den para kazanamaz.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
neden kendi siteni tehlikeye atıyosun ki, aç blogspottan falan reklamları doldur, sonra tr nin çeşitli yerlerindeki insanlara tıklat, mirc e reklam at, bi kere tıklamalarını rica et, 100 olunca silersin reklamları

adapazarli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Dımı oyle yapsın , riske girmeye gerek yok.

Böyle birşey yapacaksanız sayfa to suna dikkat edin. 10 sayfa gösterimi 10 tık olursa bu seferde sayfa to 100 % 100 olacağı için incelemeye girer yine ban yiyebilirsiniz. Farklı iplerden sayfa gösterimi yapın.
Not: Benim 3 - 4 domainim ban yedi şu an aynı hesabı 15 - 20 sitede kullanıyorum. Siten legal ise problem olacağını sanmıyorum.

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Anladığım kadarıyla hesap hala aktif ve kullanmaya devam ediyorsa sadece dom. ban yemiştir. Yani reklamları eklemesinde bir sorun olmaz.

Fakat 100 dolar olduğunda genel inceleme sonucu olumsuz olursa domainin banlanabilir. Kolay gelsin.

kojoli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence riske girmeye değmez. İçerdeki 100 doların gide o önemli değil ama sonrasında kazanacağın yüzlerce dolardan da olabilirsin. Hep ihtiyatlı yaklaşmak lazım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5