İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir soru ?

A

ALY

Misafir
Merhabalar..
Size bir sorum olacak. Lütfen ciddi cevaplar istiyorum çünkü sizden gelen cevaplar önemli.

Kesinlikle ticari(para kazanmak) amacı gütmeyen, tamamiyle reklamsız olup sadece kullanıcılara, websiteleri olan kişilere detaylı bilgi ve hizmet vermek isteyen bir site olsaydı destekçi olurmuydunuz?

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1-Niye büyülttünki görebiliriz zaten
2-Nasıl destek? link vermek?banner? biraz açar mısın

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
E olmuyor muyuz burada? Tepede reklamlar var, ama kiskandiracak olcude bir para degil yani.

A

ALY

Misafir
destek diyince aklınıza ne geliyorsa mesela link vermek, tanıtım yazısı, hizmeti kullanmak, banner, logo vs.

değişik bi soru oldu ama neyse :S

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer işlerini kaliteli yapıyorlarsa neden olmasın? ama verdikleri hizmetin benzeri çok sayıda site tarafındanda veriliyorsa yani zor bulunan bir hizmet değilse destek vereceğimi zannetmiyorum.

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bulutlar' Alıntı:
eğer işlerini kaliteli yapıyorlarsa neden olmasın? ama verdikleri hizmetin benzeri çok sayıda site tarafındanda veriliyorsa yani zor bulunan bir hizmet değilse destek vereceğimi zannetmiyorum.
Evet benzerlilik konusunda haklısın.Eğer farklı birşeyse destekler zaten gelir ama gidipte var olan bir site gibi yaparsan pek destek olunacağını sanmam :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5