İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir Soru

Shadows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense den banlanmış bir site içerisinde başka bir sitenin adsensesini kullanmak ban sebebi olur mu?

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
kesinlikle banlanırsın. tecrube konuşuyor :) tam seviniyorsun pin geldi param da geliyor sonra ki gün şak bi mail :) shutingen forez

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır banlanmazsın...
google siteyi banlamıyor seni banlıyor...
başka birine ait adsense i koyarsan o sıteye ve banlandıgın hesabın bılgisayarından girmezsen hesaba sorun olmaz

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Banlanmana sebebiyet veren durumu ortadan kaldırırsan banlanacagını zannetmiyorum tekrar.

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet tabıkı sıtede banlamaya sebebıyet verecek durum bulunursa banlanır ancak siteye kodları koydugun ıcın banlanmazsın
Tecrubeyle sabıttır google sıteyı degıl hesabı banlıyor sitede hata devam ederse yenı ekledıgın hesapta banlanır ;)

Shadows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ama Banlandı başka bir hesap koydum ve gene banladılar :s

manyağın biri oturup tıklama yapmıştı 100 küsür tane aldık elimize iki hesabı ve içerisinde 150 şer $ dan 300 $ ı

wampirman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır banlanmazsın...
google siteyi banlamıyor seni banlıyor...
başka birine ait adsense i koyarsan o sıteye ve banlandıgın hesabın bılgisayarından girmezsen hesaba sorun olmaz

Bunu neye dayanarak söyleyebiliyorsunuz siz denedimiz mi yada google da yazılı bir linkini verebilirmisiniz?

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maıl atmıstım google a gelen cevapta boyle yazıyordu.. ;)

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ama Banlandı başka bir hesap koydum ve gene banladılar :s

manyağın biri oturup tıklama yapmıştı 100 küsür tane aldık elimize iki hesabı ve içerisinde 150 şer $ dan 300 $ ı

arkadasım dikkat et bak tamamen baskasına aıt bir hesap olacak senınle ılgısı olmayacak yanı yenı hesabın ve tabıkı kural hatası yapmayacaksın

banlanma sebebı olarak ne dıyorlardı pekı mailde

(sattıgım bir domainde su anda adsense kullanılıyor üstelik gecersız tıklamadan banlanmıştım whoıs degıstır sıtenen ve baska bırının hesabını koy kurallara uyarsanız birsey olmaz )

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
google eğer geçersiz tıklamadan bir siteyi banladıysa o site ve kodların yayınlandığı tüm adresler gözetime alınır, sonralarda eğer banlanan bu sitelerde ve yeni alınan domainlerde yeni bir yayıncı kimliği ile reklam yayınlanırsa bu sizin ek bir inceleme tabii tutulacağınız anlamına gelir ve sonradan eğer bağlantılı bulunursanız ki yüzde doksan bulurlar banlanırsınız...

Kolay gelsin

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hııh işte bende bunu dıyordum ama anlatamadım sanırım :) gecersız tıklamadan banlanan biri google için bitmiştir bir daha hesap acamıyorsunuz ben actım banka hesabımı ogrulattım hemde ıkı farklı hesapta ama ıkısıde banlandı tekrar ılışki bulundu dıye banka hesabını dogrulama ıcın gelen toplam 2ytl de kar(kar denırse :D )

yanı demek ıstedıgım ekledıgın kodların sahıbı ıle ılısıgın bulunamazsa sorun olmaz nokta

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5