İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir sorun...

A

Anonymous

Misafir
Bende windowsxp var ve midtown2 patch i indirdim. Fakat bilgisayarımda midtown2 yuklu değil d: de var patch dosyasını açtığımda midtown2 yuklu değil diyor nasıl halledebilirim Birde internetin saati ne kadar

A

Anonymous

Misafir
arkadaşım sorununu tam anlamadım ama birincisi bigisayarında midtown madness yüklü ise patc ınıda kurarken yüklü olduğu directoru göstereceksin o kadar.yada sende midtown yüklü değil biraz daha açık yazarsan sevinirim.neyse fiyatlar içinde www.telekom.gov.tr.kolay gelsin.

A

Anonymous

Misafir
Ben önceki Windows'u kurduğumda Midtown Madness 2 yi yukledim ama D: ye ondan sonra c ye format çektim.sonra tekrar windows kurdum ve microsoft'un sitesinde Midtown2 patch'inin indirdim. Fakat bana hata mesajı vererek bende oyun yuklu olmadığını soyluyor. Bunun çözümü

A

Anonymous

Misafir
tekrar selam.bazı patchlarda director belirtemiyorsun.yani default diredctoru kendisi bulmaya çalışıyor yani anlayacağın oyunun c:\ de olduğunu farzediyor.oyunu c:\ ye kurmanı tavsiye ederim.yada yanlı patch ı indirmişte olabilirsin.windows98 in iki sürümü var biliyorsun 1.sürüm birde second edition biliyorsun seninki ney bilmiyorum ama yanlış indirmişte olabilirsin.oyunu c:\ ye kurup bir daha dene gene hata mesajı verirse o hata mesajını buraya yaz yardımcı olmaya çalışayım.kolay gelsin.

A

Anonymous

Misafir
sorun nereye kayitli oldugu degil. sorun registryden kaynaklaniyor. d'ye yükleyip c'yi formatladigin icin registry infolarinin hepsi kaybolmus durumda.onun icin istedigin yere bu mm2'i yeniden kur o zaman patch calisacaktir.

A

Anonymous

Misafir
evet sorunun windows yüklü partition'ı formatladığın için oluyor. tek çare oyunu yeniden kurmak.. yani patch'in dizin belirtilmesi ile ilgili bir alakası yok zaten olamazda illaki c:\prog...\... şekilinde kurmak zorunda değilsin.. canın nere isterse kurarsın ve patch'i içinde direk o dizini kullanırsın.. bilmeden salamayalım lütfen...

A

Anonymous

Misafir
birincisi ben burada insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum.eğer bir yanlışım var ise düzeltilir alaycı tavırlarda "bilmeden sallamayalım" diye konuşulmaz buda senin seviyeni gösterir.ikincisi ben burada senden daha eskiyim burada eskiden kalan tanıdığım beastII ve Quantin gibi arkadaşlar beni eskiden anımsarlar.hiçbirşey bilmiyosan eskiden yazdığım yazıların tarihine bakarsın.üçüncüsü bu konuda yanlış düşünüyorsun.tamam illaki c:\program files dizinine kurmak zorunda değilsin ama sen windowsu update ettiğin zaman dosyaların kurulacağı yeri senmi belirtiyorsun yoksa kendisimi yolu bulup kuruyor. başka bir yere kuramıyorsun bunuda hatırlatırım.buradaki amaç bilgileri paylaşmaktır yanlışıyla doğrusuyla senin gibi insanlar böyle tartışmalar yaratarak burayı baltalıyorlar buna üzülüyorum.

A

Anonymous

Misafir
1.. bende burada yardımcı olmaya çalışıyorum.. bilmediklerimide öğrenmeye... hepimizin amacı aynı.. ama ben tamamen emin olmadığım şeyler hakkında yazmamaya çalışıyoum... aramızdaki fark bu sanırım... ayrıca ukalalık yaptığımda yok...
2.. windows'u update etmekle bir oyuna yama eklemek çok farklı şeyler..

A

Anonymous

Misafir
Hepinizin verdiği bilgiler için teşekkür ederim. Fakat böyle 2 arkadaşın kapışmasına üzüldüm insanlar bir konuda bilmedikleri için dalga geçilmemelidir. Önemli olan bilmemek değil sorup onu öğrenmektir...
Hepinize Saygılarımla...

A

Anonymous

Misafir
beyler tartışmayın lütfen işte size doğrusu:
bulent yanlışsın oyun patchi kurarken oyunun .exe dosyasını bildirmek zorundasın dene istersen kuracak mı bakalım başka bi yere kurmayı dene kuracak mı??tabi ki kurmaz....
ayırıca windowsu update ederken onların hepsi ayarlıdır zaten sen bunlalrı değiştiremezsin....

A

Anonymous

Misafir
arkadaşım sen anlatmak istediğimi anlamamışsın... orada söylenen program illaki c:\prog...\ıvırzıvır...\..*.exe kalsörü vardır oraya kurlmalıdır diye bir laf geçti bende onun yanlış olduğunu istenilen herhangi bir dizine programın kurulabileceğini ve o kurulan dizinde patch dosyasının kullanılmasını söyledim.. lüften dikkatli oku yazılanları...

A

Anonymous

Misafir
arkadaşım sen anlatmak istediğimi anlamamışsın... orada söylenen program illaki c:\prog...\ıvırzıvır...\..*.exe kalsörü vardır oraya kurlmalıdır diye bir laf geçti bende onun yanlış olduğunu istenilen herhangi bir dizine programın kurulabileceğini ve o kurulan dizinde patch dosyasının kullanılmasını söyledim.. lüften dikkatli oku yazılanları...

A

Anonymous

Misafir
ok...prd
yanlış anlama olmuş özür dilerim..arasıra olur böle şeyler ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5