İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir sürü hosting ihtiyacı

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özel bir proje için 50'ye yakın linux hosting alacağım önümüzdeki günlerde.
Sitelerin hepsi çok çok çok az hit alacak, dolayısıyla hiç sistem kaynağı tüketmeyecekler.

İhtiyaçlar şöyle:
5 mb alan (aslında 1 mb bile yeter ama komik olmasın diye 5 mb yazdım)
BW gönlünüzden ne koparsa :) (cidden hiç ihtiyaç olmayacak, çok az bişey yeterli. belki ftp kullanımı yüzünden ihtiyaç olabilir ama o da kısıtlı)
php çalıştırsın yeterli. (mysql de istemiyorum)

mail, subdomain, ek ftp v.s. v.s. bunların hiç birisini istemiyorum.

Buraya tekliflerinizi bekliyorum. Sadece "ben yıllık şu paraya sağlarım" demeniz yeterli. (Lütfen sadece paypal. Çünkü zaten miktarlar düşük olacağından bir de eft masrafına girmeyeyim)

10 gün içinde tekliflerini değerlendirmeye alacağım kişilere geri dönüş yapacağım.
Eğer size geri dönüş yapmadıysam sizinle aynı ip aralığında başka bir yerden hizmet almışım demektir. Bu da biraz şansa bağlı bi olay. O yüzden peşinen dönüş yapamadıklarım kusura bakmasınlar.

Aklınıza takılabilecek sorular için de ek açıklama yapayım;
Siteler genellikle tek sayfadan oluşacak ama belki bazıları 2-3 sayfa olabilir. Hiç birisi ağır imaj içermeyecek. Tamamen txt tabanlı ve basit siteler.

"Bunu ben bedavaya sağlarım yahu ne var ki bunda" diyen çıkarsa da kendisine özel teşekkür ederim :)

Hepsi bu.

Not: Eklemeyi unutmuşum;
"Her servis sağlayıcıdan sadece tek bir tane hizmet alınacak"

MadLuck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Her servis sağlayıcıdan sadece tek bir tane hizmet alınacak" demişsiniz. 50 ye yakın ihtiyacınız olduğuna göre 50 farklı firmadan mı alacaksınız ben mi yanlış anladım ? :)

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet, aynen öyle :)
Forum hostçu kaynıyor nasıl olsa :) Gerçi çok para getirecek bişey olmadığı için açıkçası çok da teklif beklentim yok ama ben yine de yazayım dedim.

plaka41

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5 Mb Hosting
250-500 Mb Bandwith
PHP desteği (Linux)
Mysql-Subdomain-Eposta mevcut istenirse kullanılabilir

50 tane alırsanız 35 YTL/Yıllık (250mb fiyatına)

Tek alırsanız tek fiyat vermek zorundayım 5 YTL/Yıllık

--------------
Saygılarımla
Gökhan SAVAŞ

[email protected]

http://www.millihosting.com

egzanturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Telefon:05355079054 Msn:[email protected]

tek bir paket verebilirim sınırsız domain ekleyebileceğin.istersen 250 siteni ekle ister 5 er 5 er mb ister 500 er mb

Trwebserver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Trwebserver olarak 1 adet sitenizide biz ucretsiz olarak barindirmak isteriz..

Saygilarimla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5