İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir Türkün Saniye Saniye Şöhret Basamaklarını Tırmanışı...

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yerle bir olmuşuz rezil rüsva olmuşuz hadi hasanı geçtim hasandan sonrası iicene batırmış ortalığı :(

K

Kerasus

Misafir
zaten okunmaz hepsi millet tabir yerindeyse b...nu çıkarmış muhabbetin. Hasan desen ayrı bir ekol olmuş. Hatta Mahir v.2.0. bile denilebilir onun için. :D

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kerasus' Alıntı:
zaten okunmaz hepsi millet tabir yerindeyse b...nu çıkarmış muhabbetin. Hasan desen ayrı bir ekol olmuş. Hatta Mahir v.2.0. bile denilebilir onun için. :D

akşam akşam bu Mahir v.2.0. kopardı beni saol ya iyi güldüm... :)

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Toplamak istesen böyle bi grup oluşturamazsin Herkes orda:D

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kim ordakı yazıları anladıkı sadece hasanın yazısını anladılar o zaten ayrı bır evrenden katıldı aramıza

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
"Bu turkler bi harika. hemende toplanmis millet burda. ekip ruhu bea. Hasan kim yaa

By omeryuce on 02.22.06 10:21 pm

"
:D

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ya bence bir cok Turk sohret basamaklarini cikmis orada:

Samantha adlı şahısın idiot musunuza cevaben Türk kardeşimizin verdiği cevap:

Samantha we r not idiot, we r only samantha fuckers:) İf u need come to Türkiye.

Bir baskasinin cevabi

samanta g..üne koyayım senin gel türkiyeye de göstereyim sana idiotu zuhaaa

hasan sen takıl kafana göre türkiye arkanda yanlış anlama arkanda derken )))))

Bir baska Turk'un enfes yorumu

In Turkey, parents gives us only one name “Hasan”, so everybodies name are Hasan, if you will be Turk, you’ ll have to take that name too.. By the way, Walk my hasan Brother, if you Turk, Show them to fear..

Bu biraz daha entellektuel:

I promise to move permanently to Japan if I am allowed to be a member. My service quality is guaranteed.

Birisi telefon verdi diye onlarca sayfa yazi yazilmasini anlamadim ben. Arada bu adam konusmalara katilio mu bari bakmadim, sirf tek mesaji icin bu kadar insan toplaniyorsa helal olsun

K

Kerasus

Misafir
arada konuşmalara girmiş Hasanda, ayrıca ekşi sözlüğün çok bilmiş ahalisi de oraya hücum edince haliyle mesajlarda uzayıp gitmiş.

ahmetiyk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hasan sana Ulubatlı Hasan’ı yanlış anlatmışlar annaşılan… Bayrağı dikmen gereken yer Japonya değil ) En azından ben olsam 40 yaş ve üstü Japonlara dikmezdim…
Gazan Mübarek Olsun kardeşim….
bu yoruma koptum ya
hasan da hizmette sınır yok galiba

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5