İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir tv programında gülme krizi..

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım o adamın konuşmasına kopuyo sunucu,berbat bi durum ama izlerken bende çok güldüm saol siber :D

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zuhaha, ben bunu daha önce görmüştüm ana haberde çıkmıştı yıkılmıştım gülmekten. harika , gülmekten ben de yıkılıyom her izleyişimde :D

F

fatihhk

Misafir
Cidden çok kötü bir durum ama.
Sizlerede olabilir.Mesela ortada gülecek hiçbirşey yokken ufacık birşey aklınıza takılır gülmekten alamazsınız kendinizi.Ve tabi etraftaki herkes dumur vaziyette.:)
Tabi o kriz geçince birde yaptıklarınıza gülersiniz:D

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adamin sesi gercekten felaket :D
ama dikkat ettiniz mi bilmiyorum adamin yaninda oturan kadin tekerlekli sandalyede oturuyor ve surekli agliyor bizim eleman koparken...

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet konu ciddi gerçekten bende fark ettim kadın sanırım bedensen özürlü ağlayarak bişiler anlatıyor yanındaki adamında sesi oldukça değişik siber her izleyişimde gülmekten kopuyorum +REP :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5