İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bir webmaster bulunamadi

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu başlıgımdan da belli ben 2 gun once foruma eglence sitesi yaptiracagimi yazmıştım bir kac arkadas cıktı oda ne oldu bilinmez.
sorum ise epeydir tasarimci aramama ramen yok sanki bedava gibi bulamiyorum sebeb nedir sebeb reklam gelirleri cok oldundanmı bana göre iş işdir para paradır evet geyik başıgı adında konuyu açtım ve halan web tasarımcı yok nerdesiniz :=)))

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Belki ciddiyetinizi karşınızdakilere gösterememişinizdir.

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten orda demişssin aspx shtml yaptırıcam dierlerini bende yapmasını biliyorum demişsin

Ama Forumda Cok Guzel site yapan arkadaslar var sana nasıl cevap vermemişler bilmiyicem

disconnect mesajınada katılıyorum :)

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ciddiyetimi nasıl belli etmen cokmu resmi olmam gerek nede olsa yeniyim kim kimdir bilmiyorum ben iş hayatımda müşterime kıyfetini satmak için ürünü tanıtır yada ugurlarım ne alaka ciddiyetle ve tek forumda degil baska yerdede sorusturdum msnm de programcılar var cok yogun ve reklamdan kazanıyoruz ne gerek varki denilyor

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Sizi tanımıyorum ben sadece genelleme yaptım. Ciddiyetten kastım karşınızdakiyle konuşma şekli, güven vermek, tutarlı davranmak, anlaşılır konuşmak, tam istediğini anlatabilmek, karşınızdakini dinlemek ve tabi ki ücreti ödeme şekli ve zamanı.

Sen akşama gel :p

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ciddiyetimi nasıl belli etmen cokmu resmi olmam gerek nede olsa yeniyim kim kimdir bilmiyorum ben iş hayatımda müşterime kıyfetini satmak için ürünü tanıtır yada ugurlarım ne alaka ciddiyetle ve tek forumda degil baska yerdede sorusturdum msnm de programcılar var cok yogun ve reklamdan kazanıyoruz ne gerek varki denilyor

merhaba ne yaptırmak istediğinizi tam olarak msn adresinizle pm atarsanız size yardımcı olabilirim.

ankara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) herkes birbirini öpüyo ben konuyu kariştirdim

Konu scriptmi Öpücükmü

Öpücükse ben de artıyom bikaçtane :>

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bitanem rumuzlu arkadaşımızın sorunu halledildi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5