İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir Webmaster Daha

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok gereksiz olmus, adamlar üsenmeden böyle videolar hazırlıyorlar allahım ya.

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaa zaten bunu hazırlayan başlı başına bir hayvan ama üzüldüm yani kuzenimde izliyor bu videoları yazık değilmi daha 7 yaşında shreği sevdiği için izliyor..

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
midem bulandı resmen. küfüre gülen topluluk oldukça bunlar da rağbet görmeye devam edicek heralde. kültür seviyesini daha 1 yaşındayken yükseltmeye başlamak lazım korkarim ki.

O

onuy

Misafir
ne alaka yani bi site hit yapamazmı ve ayrıca siteye bak bakalım bi çocuğun sitesimi yoksa bi şirketin bünyesinde bir sitemi böyle boş boş topikler açıp çekemediğiniz siteleri karalama kampanyaları ile vaktinizi öldüreceğinize sizde birşeyler düşünüp hayata geçirin

fakat bu içerik gerçekten zararlı sonuçta bu siteye çocuklar giriyor ve bir çizgifilm çocukların ilgisini çeker 5 yaşındaki çocuk böyle küfürlerle büyümemeli site yöneticisi acilen bunu ve benzeri içerikleri kaldırmalı

must11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başka bir arkadaşın adıyla yazıyorum, okudum ve çok haklısınız aslında, biz talep görüyor diye koymuştuk yayından kaldırıyoruz dediğiniz videoyu

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
çocuklar küfürü, terbiyesizliği ve rezaleti internetteki bir videodan önce hayatta çoktan öğrenmiş oluyorlar zaten.

sokağa çıkın, yarım saat boyunca yürüyün anlamsızca ve sadece yanınızdan geçenlerin konuşmalarını dinleyin. sayın, kaç tane normal kaç tane küfürlü cümle duyacaksınız. ve düşünün o cümleleri sizler gibi çocuklarda duymayacak mı.

neyi kısıtlayacaksınız, nereye kadar kısıtlayacaksınız?

must11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
heh bilin bunları ben yazmadım yanlıs olmasın

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne alaka yani bi site hit yapamazmı ve ayrıca siteye bak bakalım bi çocuğun sitesimi yoksa bi şirketin bünyesinde bir sitemi böyle boş boş topikler açıp çekemediğiniz siteleri karalama kampanyaları ile vaktinizi öldüreceğinize sizde birşeyler düşünüp hayata geçirin

lütfen gereksiz gerginlik yapma dostum bu bir çekememe olayı değil bir çocuğun sitesi mi dedim ben yukarda bak bakalım şirketin bünyesinde olması küfürlü medya yayınlayabilir anlamınamı geliyor...

video kaldırılmış ve olay çözülmüş sadece olayın ne olduğunu anla.. burdaki herkez webmaster ve herkezin sitesi mevcut unutma.. elmasgunes gibi bir cok senin hitini katlayan adam mevcut forumda..

70bin hitle adam olunmuyor..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5