İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir webmasterın Sağlıklı bir günlük planı elinde olan varmı?

Gemlikli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sağlıklı bir günlük planı elinde olan varmı? içinde spor,stres atma, eğlence,iş,gibi saatli günlük planı uygulayan varmı?
şunun için sordum. bir türlü tutturamıyorum planı. illa bozuluyor.kaç yıldır uğraşmama rağmen. bu konuda tecrubeli arkadaşların tecrubesinden faydalanmak isterim.

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Valla nerede akşam orada sabah.
Günlük uykumun 1-2 saatini otobüste uyuduğum oluyor.
Bir ara bir gün uyuyup, bir gün uyumamayı denedim.
10. gün bozuldu :(

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Düzenli spor yapiyorum. Herhafta hic aksatmadan cuma aksamlari disari eglenceye, cumartesi günleri salonda kosuyorum ve agirlik calisiyorum, pazar günleri yaz kis yüzmeye giderim. Ayrica düzenli olarak uykumu aliyorum. Herseyin basi saglik ilkesiyle hareket ediyorum.
Yazin da 2-3 ay elimi ayagimi web ile ilgilenmekten cekip sadece stres atip enerji topluyorum.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Her gün sabah 7 ile 10 arası kosu yapıyordum. Aksamları yine 2 saate yakın yürürüdüm canım sıkıldıgımda box yapardım ama hepsini bıraktım artık üsüyorum :(

Kaiser_Dealxa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sabah 6.30-8.00 arası yürüyüş, akşam 9.00-10.00 arası koşu ve kesinlikle düzenli beslenme (tam saatinde). tek sorun uyku günlük 4 saat çok az geliyor :(

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
onceden cok düzensizdim gece 4-5 gibi yatar saat 3 gibi kalkıyordum son bir haftadır nazar değmesin ceki düzen verdim kendime artık gece 11-12 gibi yatıyorum sabah 8 de kalkıyorum birde koşuya başlayabilsem tam olcak :)

FERDIKUCUK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende Gece Saat 4- 4 :30 a kadar calisiyorum Soınra Saat 7:30 da Kalkip ise Gitmek icin Hazirlaniyorum Saat 8 - 8:30 da sirkette is basi Yapiyorum.
Aksam Saat 6-7 -8 Gibi Cikiyorum Eve Giderken Yuruyorum fazla Degil 10 dk falan...
Sonra 2,5 Lt Colami Yanıma Koyurum Basliyorum uygulama Gelistirmeye

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her pazar 5 km sinemaya gidiş geliş yürüyorum. başkada spor falan yaptığım yok. mide sorunları başladı bile. çay, kola vs. içmem. sigara alkol kullanmam ama şimdiden hareketsizlikten tansiyon falan sorun yapar oldu. spor lazım herkese

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
7-8 saat uyku , haftanın 4 günü fitness salonuna gidiyorum. pc'den uzaklaşın tavsiye ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5