İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir yarişma

gokhankar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İbrahim arkadaşımızın başlattığı oyun dan hediye olayı bayağı sardı milleti gezerken bie banner gördüm tıkladım paylaşıyım dedim http://oyun.profilo.com.tr/
adresinde flashta yapılmış bir çam ağacı var bütün süsleri ağaca yerleştirince çekiliş hakkı veriyor her 2004 kişide bir hediye düşüyor bekle babam bekle ama isteyen denesin :=)

C

CaptureManiac

Misafir
sabreden derviş muradına ermiş mi görecez artık.
ben uraşamam ama uraşıp da kazanan olursa yazsın buraya biz de şaşıralım.

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
www.profilo.com.tr oyununda 2004. kişi olmak çok zor ama belki çıkar.

ayrıca www.ford.com.tr adresinde bir oyun daha var. oyunda en yüksek puan alan ilk 50 kişiye ford maketi ayrıca 2004. katılımcıya süper bir hediye veriyorlar.

kazandığım hediyeler tuturı 7,600,000,000 TL'ye yükselmiştir. sizde uğraşın sizde kazanın.

ayıptır söylemesi bu hafta içinde adresime 4 tane telefon geldi. (motorola v008-siemens a52-siemens c60-siemens c60) toplam 9 telefon oldu.

www.e-qumar.net te cep telefonu ödüllü bir yasakpara yarışması yapıyor. katılmanızı tavsiye ederim.

atv de yayınlanan trilyon avına katılmak için turkcell 3919 numarasına ad soyad yaş bilgilerini gönderiyorsunuz gelen soruya en kısa sürede cevap veren ilk 100 kişi yarışmacı oluyor. 3919 mesaj numarası 24 kontör götürüyor.
ilk 100 kişi arasına giremem diyorsanız. ilk 100 kişi arasına girmenin yolunu yılların deneyimi olan benden öğrenebilirsiniz :)

hepinize bol şanslar...

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
teşekkürler ibrahim ve tr.st...

sizler sayesinde 63 puanı aldım ama ilk 50 ye girermiyim orası ayrı mesele... neyse girersek bol dualarımı alacaksınız... :) arkadaşlar bu arada sizlerin gönderdiği yarışma haberlerini kendi forumuma da yazıyorum... bizimkiler de yararlanıyorlar... onlar adına da siz araştırmacı türk gençliğine bir kez daha teşekkürlerimi borç bilirim... ehuehuehu... :)

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
profilo oyununun malesef bir tüyosu yok :(
sadece kendi şansına kalmış birşey ama çıkmaz diye birşey yok.

bir keresinde www.migros.com.tr de yarışma vardı hala da var. doğru cevap veren kişilerin tam ortasında kişi ödülü alıyordu o da bana çıktı :)

www.hasbrointertoy.com.tr adresinde de bazı zamanlar yarışmalar oluyor.
monopoly, tabu gibi hediyeler veriyorlarmış

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5