İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bir yıldız doğuyor, popstar, cartstar, curtstar !

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Su malum yarismalarin yeni versiyonu "bir yıldız doğuyor" secmeleri yayinlaniyordu Kanal D'de.. Bunlari izlerken sizde "Vah Turkiyemm" ne olacak bizim halimiz... gibi cumleler kuruyormusunuz acaba??? Bunlar bizim insanlarimiz değil mi????

G

Gulbahce.Net

Misafir
Merhaba: Bencede Turkiye'de Bu Ozenti Olduktan sonra her sey cikar Buna simdiden aLismamiz gerekiyor.

tHm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Simple bir yanıt, cânım ülkem insanları meşhur olma adına kendilerini kullandırıyor... Televizyon kanalları da sözde çok fazla rating aldıkları bu programlar ile insanların beyinlerini ve çok değerli zamanlarını sömürüyor...

G

guajira

Misafir
biz bu kafayla gidersek adam olmayız diyecem ama... kimi katılanlar çaresizlikten gidiyor be kardeşim onları da anlamak lazım. ama yinede bu tip programlara kılım. bu böyle biline

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence bu yarışmada çok güzel Jüri üyeleri seçmişler. Bir tek şu kaset yapımcısı mı ne, onu sevmedim, ille kıl biri olacak.

1

19yusuf05

Misafir
valla Türkiyede herşey oluyo ,nsanımız neyapacağını şaşırıyo en çok gıcık olduğum yarışma ise gelinim olurmusun, biz evleniyoruz yarışması bu yarışma Türk örf ve adetlerine tam olarak aykırı gelinim olurmusunu bilmiyorum ama biz evleniyog öyle

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla sorun egitim, öyle böyle muzdrip olanda bu progrmları seyrediyor.. Ya dizilere ne demeli..?
meb arastırma yapmıs övünelim artık abd standartlarındayız..
gunumuzun 4 saati ekran basında...
biz 6 da yaparız... hatta geliim kaynanm olur musun gibileri 24 saat izleyen fanatikler var.!!!

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
televole magazin ile hülya avşari gore göre herkes kısa yoldan şöhret sahibi olmak istedi yazık boyle gitmez bu iş

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5