İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bira dökülen laptop ekranı

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Senin ki leke yine iyi benim ekran çatladı :D
Hazır konu açılmışken soriyim
Ekranın en üst kısmına hafif bastırdım çatladı içindeki sıvı aktı ama çalışıyor ve çatlak giderek yayılıyor.
Bu garanti kapsamına girer mi arkadaşlar

seninki kullanıcı hatası degil o yüğzden garantşi kapsamına girer bence en kısa sürede bence götür derim ama bastırdıgını söleme sadece actıgımd aböyle oldugunu söyle..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mayonez ve votkayı karıstırdım. ekrana sürdüm. dermisim. bunlar ciddi öneriler miydi peki? mayonez için değil, votka için soruyorum. eğer ekran daha beter olursa ödetirim :p

Enis Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mayonez'i denemediğine çok pişman olacaksın, biraz önce koca şişe birayı ekranıma döktüm ve yalnızca 10 gr mayonez kullanarak ekranımı ilk günkü haline döndürdüm.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Mayonezi döktüm şakk anında 15 inç ekran oldu 17 inç..hemde çizik yok

uehueheu :D

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
limon kolanyasının çıkaramadığı leke yoktur, bide onu dene :)

bide tuzruhu dene dicemde erime riski var ekranın :D

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla cesaret edemedim. mantıklı gelen bir öneri gelmedi. mayonez dedi adam baksana :D

H

hengame

Misafir
az önce benimde ekranıma bira geldi hemen sildim sorun olmad lcd benq 17 inç monitör

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin ekranına bira gelmis, benimkine döküldü :p sildim geçmedi zaten, ekranın arka tarafına kadar geçmis sanıyorum. neyse alırız yenisini :p

e-net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
e madem yenisini alcaksın, mayonez olayını bir denersin, merak sardı hepimizi :D

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok zaten ufak bir leke oldu zaten sadece göz zevkim için değistiririm diye espri yapmıstım. tutumlu bir insanım, bununla idare edeceğim tabi ki :) teklifler için tesekkurler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5