İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bira dökülen laptop ekranı

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
laptop ekranıma bira döküldü. üstten silsem de geçmedi, bira dökülen yerin izi belli oluyor. bunun temizlenme gibi bir olasılığı var mı yoksa illa para mı bayılmak lazım.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dur memo belki hallolur. zorla içkiyi bıraktıracaklar adama ya öf öf :p

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
geçenlerde bir arkadaşımın laptop ekranında çatlat olmuştu, servise götürdü.

yetkili servisine götürdü laptop ekranlarının çok organik olduğunu ve onarılamadığını söylemişler, yeni ekran almış. 600 ytl bayılmış. umarım senin ekranın macerasıda bu sonla buluşmaz :)

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir bira da sen al eline..Otur laptopla karşılıklı iç işte ne güzel :)

Sessiz bir arkadaş..Ne desen dinler :)

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senin ki leke yine iyi benim ekran çatladı :D
Hazır konu açılmışken soriyim
Ekranın en üst kısmına hafif bastırdım çatladı içindeki sıvı aktı ama çalışıyor ve çatlak giderek yayılıyor.
Bu garanti kapsamına girer mi arkadaşlar

otistiq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
içkiyi BU kadar cok seviyorsanız bence ateşide sevin :).. Yadırgamıyorum sadece kendi insanlarım için üzüldüm bir an.. Belkide Haksızım..
Laptop a gelince.. NAZAR bONCuğu taksaydn keske.. Ama böyle Olmasını sen Deiil Allaha istedi bunuda göz önüne al derim..geçmiş olsn....

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi hocaya okutsan bide oy atacağıpartiyi değiştirirsen hallolur ploop :p geçmiş olsun bu arada camsil falan denedinmi?

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google amcadan baktim
Bira lekesi
Sabunlu suya biraz amonyak karıştırın ve lekelenin üzerine sürün.

Enis Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google amcadan baktim
Bira lekesi
Sabunlu suya biraz amonyak karıştırın ve lekelenin üzerine sürün.

iyide bu tekstil ürünleri için geçerli. ekran yüzeyine mayonez sürmekten başka çare yok. söylediğim şey bilimsel açıdan ispatlanmış zaten, googledan bakabilirsiniz.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mayonez tek başına yetmez..Biraz ketçap,biraz marul,birkaç dilim salatalık turşusu,isteğe göre hardal,ve hamburger eti..Keypad'in üzerine koy bunları,üzerine ekranı kapa..Al sana mis gibi LapBurger :D

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mayonez tek başına yetmez..Biraz ketçap,biraz marul,birkaç dilim salatalık turşusu,isteğe göre hardal,ve hamburger eti..Keypad'in üzerine koy bunları,üzerine ekranı kapa..Al sana mis gibi LapBurger :D
:)valla ploop senin üzerine dökecek bence bunları :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyide bu tekstil ürünleri için geçerli. ekran yüzeyine mayonez sürmekten başka çare yok. söylediğim şey bilimsel açıdan ispatlanmış zaten, googledan bakabilirsiniz.

Yanlış anlama sadece garip geldide :) Bira dökülmüş bir notebook ekranına mayonez sürmek nasıl bilimsel oluyor? Ve yine ayrıca hangi bilim dalıdır bu :p Hani kimin aklına gelir böyle birşey onu merak ettim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5