İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bırakıyorum Kardeşim!!!: :@

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
yetti artık, insanların çarlarımı çalmasından, vps lerin hizmetlerinden, insanların havalarından, BIKTIM, YA ARKADAŞIM OLAYA BAK VPS ALDIK SİTEYE ONLAR GİRİYOR BİZİMKİLER GİREMİYOR İŞE BAK? (ONLAR: VPS DESTEK)

adını vermiyeyim artık bilen bilir pack bile bozuk şimdiye 20 30 onlineyi bulacak server 0 online, kahretsin ya., bırakıyorum hergün işe gidip çalışıp para toplucam, forum kurucam yeter artık çocukca 40tl yatırıp geri iadesi olmayan bir şirketmi olur bu konuyu silemezsiniz iyinet moderatörleri> nefretimi anlatıyorum söz sende yerinde zaten :hasta: 4-5 ay çalışıcam vb Orji, VBSEO alıcam görücek herkez kim kimi geçiyor

sinirlerim bozuldu iyice ya, sabahtan beri. sabah 5 te uyandım, baktım kurdum okadar nacivatı bi baktım 2 saat geçti 0 oyuncu :S, oyunda başlangıç ayarları bile yok host vermediler :p normal tabi., zorla istemezsen vermezler, artık pc de oturmuyacam gider tv mi açarım, sinema tv kanalımı açarım, oturum oh dünya kebap. *** *** olsun böyle hayata, arada keşke abd de doğan bir çocuk olsam diyorum.(siyasi konularla alakası yok) sadece bazı türk vatandaşları biraz yavaş akılları geç davranıyor,(ALINMAYIN lütfen.). görüşürüz iyinet.
:ağla:

ha bu arada bugun tost yedim sucuklu kaşarlı. elveda :( arada bir foruma bakarım görüşürüz :(

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Selam Ben Bu İşlerin İçindeyim Dostum Birçok palavra Sunucular Olabilir
Burdan İç Almadım Ama Sağlam Yer Olduğu Kanısındayım

Çünkü Şirket Unutma Şirket Gibi Yerlerden Alırsan Al İsim Vermek İstemiyom Bizde Zamanında Tokat Yedik Her Sunucu İyi Destek Vermeyebilir Geçmiş Olsun Tekrar

www.dedicated.com.tr

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
:D 100 bin konu ekleme işinde kendini geliştir bence

geliştiricem zaten o yönde ilerliyorum.

Ekleme:
abi sana yardım edebılırım burası benım
www.pvpserverlerfrm.com/sancaktepemt2
Vps'mde destek vermıyorlar. Her seyını ben yaptım.
Kurulumunu npclerını vs vs.
En ufak seyde destek vermıyorlar.
Sanada yardım edebilirim.

saol kardeş onlar yardım etmedikçe saygı olmayınca sevmediğim bir şirketin alt yapısında çalışamam ben http://forum.iyinet.com/hosting-alim-satim/165716-vpsturk-vds-ekonomik-bedava.html

Ekleme: forum açana dek blogspotta yazı yazıcam.

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
sen buraya ne,kadar ücret ödedin kardeşim ve konularınıda değiştir hata tam anlamış deilim
bu galiba paneline girdim metin 2 ama sorunu anlamadım pek herneyse görüşmek üzere

reckless

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Çocuk gibi zırlamaktan kacmaktan başka birşey yapmıyorsun ben ilk başladığımda kac 40 tl larım gitmişti ögrencen yavas yavas tecrübe edindin fenamı bilmediğin firmayla çalışma bundan sonra...

Mustafa Maşa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Çocuk gibi zırlamaktan kacmaktan başka birşey yapmıyorsun ben ilk başladığımda kac 40 tl larım gitmişti ögrencen yavas yavas tecrübe edindin fenamı bilmediğin firmayla çalışma bundan sonra...

Katılıyorum arkadaşa. VPS'yi devredicegine 1 Hafta ugraşarak 1forum,turkmmo gibi forumlardan herşeyi ögrenebilirdin. 1 kişiye GM'lik vericekdin o kendi VPS'si gibi ugraşıcakdı ama sen kaçmayı denedin.

Türkiyede metin2 pvp ler kurulmaya başladıgında ilk kurulanlar 1forum'da tanıtılmaya başladı. Ben kurdugumda sadece 3 tane pvp vardı 4. benimki olmuştu. Hamachi vs oldugu için 10 dk da gelen 50 kişiye dayanamadım tabi. 25 kişiyle 1-2 gün online kaldı sonra PC yi kapatmam gerektiginden serveri kapattım. Şimdi 30-40 lira veren herkez vps server kuruyor. Artık bu sektorde ekmek yemekde çok zorlaştı.Ufak kardeşim bile vps kurmak için harçlık biriktiriyor sen düşün artık gerisini.

vps'yi devredicegine başka bir iş için kullanabilirdin. Vps sadece metin2 demek degil sonuçta.

40 TL zararınızı anladık ama bu sanırım 2. konu oldu. Her zarar eden konu açsa bu forum yerinden oynar...

Tecrübe; Yenilen Kazıkların Toplamıdır.

İyi forumlar. :eek:ha:

QuickSilver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Zaten bir kaç kişi sana yardım teklifinde bulundu sen istemiyorsun.

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
ya kardeşim adamlar pack yükledi benim pc de çalışmadı ya o pack olmadan önce başka serverlerde çalışıyordu oda ayrı bir bozukluk, siteye kimse giremiyordu google dnsleri olmadan. , BUNLAR BENDEN KAYNAKLANAN ŞEYLER DEYİL YAPMALARI GEREKLİ AMA YAPMIYORLAR İŞTE:

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
11seconds. Satın aldığın şirket sana çalışan bir pack vermiyorsa. Kendin yaparsın packini çokta zor bişey değil. Başlangıc ayarlarını sana verdikleri putty ile ftp ye bağlanarak yapacaksın. İnternette hazır olarak var zaten. Server adını root.eix root.epk yi extrach mıdır nedir onunla açacaksın locale den exe adını serverinfo dan server bilgilerini değiştireceksin. Bunları bilmiyorsan özelden o kadar yardım ettik. Sorun olursa gel dedik :) olmadı kardeşim. kolay gelsin. Hayatında başarılar

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
cevabın sorusunu geç alman doğal. Sorunun cevabı dersen başka :D
Arkadaşım adamlar yoğunum diyor. Neyse sen bilirsin :) attım pm

reckless

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
ADamalr sana yardıme deceklerını soyluyolar sen hala bebek gibi zırlıyosun kusura bakma arkadaş sen bu alemde cok kazıklanırısn :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5